Jump to content

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Read more...

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Read more...

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Read more...

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Read more...

Regulamin sklepu XboxArcade v1.2


Recommended Posts

Regulamin Sklepu XboxArcade v1.2


 

I. Zasady ogólne.

 1. Każdy zarejestrowany użytkownik (znajdujący się w uprawnionej grupie) może kupować przedmioty dostępne w sklepie.
 2. Wszystkie przedmioty w sklepie są dostępne w postaci cyfrowej.
 3. Użytkownik może zawierać transakcje w sklepie TYLKO poprzez wirtualną walutę - Punkty Arcade.
 4. Jeden użytkownik może kupować jeden lub więcej przedmiotów, o ile ich ilość oraz uprawnienia grupy na to pozwalają.
 5. Serwis XboxArcade nie ponosi odpowiedzialności za nieprzemyślane lub błędnie zakupione przedmioty.
 6. Serwis XboxArcade nie ponosi odpowiedzialności, za błędy związane z działaniem sklepu tj. finalizacja transakcji lub użycie zakupionego przedmiotu.
  - korzystamy z aplikacji osób trzecich, w której mogą pojawiać się drobne błędy lub problemy z działaniem.
  - w razie problemów z zakupem prosimy o zgłoszenie tego faktu do administracji
 7. W przypadku problemu z otrzymaniem zakupionego towaru koszty zakupu nie są rekompensowane lub zwracane.  
 8. W przypadku dokonania zakupu w sklepie towaru, którego z pewnych przyczyn nie ma na stanie zwracane są jego całkowite koszty.
 9. Na forum obowiązuje całkowity zakaz kupowania forumowej wirtualnej waluty za pieniądze.


II. Przedmioty i ich dostępność:

 1. Przedmioty w Sklepie są dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.
 2. Cena oraz ilość wraz z dostępnością jest wymieniona w sklepie przy ofercie przedmiotu.
 3. Dostępność przedmiotów jest losowa, ich ilość może ulec zmianom bez wcześniejszej informacji przez administrację.
 4. Administracja XboxArcade zastrzega sobie prawo do zmiany, edycji lub usuwania przedmiotów ze sklepu bez podania przyczyny.
 5. Przedmioty z uaktualnieniem do grupy VIP oraz VIP+ są dostępne każdego użytkownika, aczkolwiek kolejnego zakupu można dokonać po degradacji.  
 6. Użytkownicy mogą przekazywać między sobą zakupione przedmioty, aczkolwiek nie mogą udostępniać przedmiotów przeznaczonych dla wybranych grup np. VIP.


III. Zwroty i reklamacje.
Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania lub nieprzyznawania przedmiotów bez zwracania poniesionych kosztów zakupu na rzecz kupującego, w przypadku gdy zauważy, że:

 1. Użytkownik celowo wymusza rekompensatę za zakupiony towar.
 2. Użytkownik przekazuje przedmiot innemu użytkownikowi, który docelowo znajduje się w grupie bez uprawnień do zakupu danego przedmiotu.
 3. Użytkownik zakupił przedmiot(y) za punkty wcześniej uznane za zdobyte niezgodnie z regulaminem.
 4. Użytkownik kupił ponownie ten sam lub inny przedmiot z aktualizacją grupy, pomimo aktywnego czasu trwania obecnego - dotyczy przedmiotów do zmiany grupy na VIP oraz VIP+.

 

 

W sklepie znajdują się przedmioty TYLKO cyfrowe! Serwis XboxArcade nie oferuje przedmiotów fizycznych i/lub niezgodnych z prawem.


Życzymy udanych zakupów - administracja XboxArcade!

 

 

 

Administracja XboxArcade może w dowolnej chwili wprowadzić zmiany powyższego regulaminu bez podawania przyczyny, natomiast o wprowadzonych zmianach będzie informować wersja tego regulaminu.

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.