Jump to content

Easter Egg odnaleziony w pierwszej konsoli Xbox po 20 latach!

Oto ciekawa historia na środowe popołudnie, w której ujawniono ciekawy Easter Egg z systemu operacyjnego na pierwszej konsoli Xbox - dodam, że został odkryty dopiero po 20 latach.
Wiadomość pochodzi od Kotaku, któremu podobno przekazano informacje z anonimowego źródła. Jest podobny do znanego wcześniej Easter Egga, który po uruchomieniu odsłoni listę twórców omawianej konsoli. Jednak ten konkretny wyświetla ukryty ekran, zawierający listę zespołu odpowiedzialnego za system (dashboard) Xbox'a.
Więc pewnie zapytacie jak to zrobić? Na szczęście Kotaku podał listę potrzebnych instrukcji i szczerze mówiąc, nie jest niespodzianką, że do tej pory nigdy tego nie znaleziono:
1. Przejdź do „Muzyki” i włóż płytę audio CD. (Krótki album zajmie mniej czasu podczas wczytywania.)
2. Na ekranie Audio CD ponownie wybierz „Kopiuj”, „Kopiuj”, a następnie „Nowa ścieżka dźwiękowa”.
3. Usuń domyślny tytuł ścieżki dźwiękowej i zastąp go (bez cudzysłowów) „Timmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!” (Tu litera „y” pojawia 26 razy. Nie trzeba liczyć; wystarczy wypełnić całe pole i zastąpić ostatnią literę znakiem interpunkcyjnym „!”.)
4. Usiądź wygodnie. Ciesz się dźwiękami dysku twardego kopiującego nośnik z napędu optycznego.
5. Po zakończeniu zgrywania wróć do menu głównego.
6. Wybierz „Ustawienia”, a następnie „Informacje o systemie”.
7. „Powinieneś teraz zobaczyć nowy ekran z listą członków „Zespołu dashboardu konsoli Xbox”.
 
 
Po wykonaniu powyższych instrukcji przywitają Cię napisy końcowe zespołu odpowiedzialnego za stworzenie systemu operacyjnego konsoli Xbox: Victor Blanco, Sakphong Chanbai, Bradford Christian i Jim Helm. Całkiem fajnie, co?
 
Więc sami widzicie, że nie jest to takie proste - prawda? Autor ciekawego odkrycia poinformował Kotaku, że nie wierzy, że ktokolwiek kiedykolwiek go znajdzie, i doskonale zdawał sobie sprawę, że strony uwielbiają informować o takich informacjach jak ta. Poza tym wszyscy na liście zespołu nie pracują już dla firmy Microsoft.
 
„Postanowiłem podzielić się teraz, ponieważ minęło 20 lat i pomyślałem, że byłoby fajnie, gdyby ludzie wiedzieli, że to naprawdę istnieje. Wiem, że wiele witryn lubi śledzić tego typu rzeczy, a wszystkie osoby na tej liście nie pracują już dla Microsoftu. Pomyślałem też, że jeśli nie zrobię tego teraz, to może się to nigdy nie wydarzyć. Minęło tyle czasu, że nawet nie pamiętałem gdzie to dokładnie było! Musiałem podłączyć konsolę Xbox i wypróbować kilka rzeczy, aby się upewnić.”
 
Nawet po tym dziwnym, ale interesującym Easter Eggu, wciąż wydaje się, że nie można go znaleźć. Wcześniej twórca oryginalnej konsoli Xbox, Seamus Blackley, zasugerował, że Easter Egg dostępny jest również w procesie uruchamiania konsoli. Jeśli tak jest, to ten sekret wciąż czeka na odnalezienie.
 
Czy masz oryginalną konsolę Xbox, na której możesz przetestować tę sztuczkę? Daj nam znać w komentarzach poniżej.
Read more...

Prototyp gry Gears of War 3 na PS3 wyciekł do sieci

W maju zeszłego roku w sieci pojawił się wyciek materiału filmowego Gears of War 3 działającego na zestawie deweloperskim PlayStation 3. W tamtym czasie firma Epic Games zauważyła, że była używana w Unreal Engine 3 do wewnętrznych testów i nigdy nie była „rzeczywistą pracą produktu”.
Teraz ta sama wersja prototypowa (z dnia 19 maja 2011 r.) została przesłana do Internetu. Haczyk polega na tym, że będziesz potrzebować wersję debugowaną konsoli PlayStation 3, aby w nią zagrać. Przeciek najwyraźniej zdecydował się wydać tę kompilację z okazji nieoficjalnej 10. rocznicy wersji na PS3.
 
 
Jak wcześniej wspomniano, kompilacja z powyższego filmu jest prawie grywalna od początku do końca, chociaż niektóre poziomy nie działają poprawnie z powodu problemów ze skryptami i punktami kontrolnymi. Próbuje również odczytać pamięć, tak jakby działała na konsoli Xbox 360.
 
Ten najnowszy wyciek online jest kontynuacją anulowanego remastera GoldenEye 007 firmy Rare, który pojawił się online na początku tego roku.
Read more...

Final Fantasy VII Remake Intergrade z mnóstwem wspaniałych zrzutów ekranu na PS5 i oszałamiającą grafiką?

[GDI] Phantasy Star Online Ver. 2 (US)[2S 51193].7zFinal Fantasy VII Remake Intergrade z pewnością pasuje do tych nowych zrzutów ekranu z PlayStation 5, podobnie jak wspaniała grafika na początku tego artykułu. Wydanie Final Fantasy VII Remake na PS4 oczywiście na początku wyglądało świetnie (w każdym razie przez większość czasu), ale Intergrade jest ustawiony na wyższą pozycję. Co więcej, nowy tryb wydajności pozwoli uruchomić całość z prędkością 60 klatek na sekundę.
Intergrade ma ukazać się jeszcze 10 czerwca, więc jest tuż za rogiem. To darmowa aktualizacja, jeśli masz już Remake na PS4 — ale nie obejmuje wersji, która była częścią PlayStation Plus kilka miesięcy temu.
Tymczasem INTERmission to dodatkowa fabuła, w której występuje Yuffie, i zawiera nowe zakupy Intergrade. Jeśli jednak dokonujesz aktualizacji z PS4, musisz osobno ją kupić - k*^%% m*^ - PRZERWA. Jezu! Niestety taka polityka... 
 
Poniżej mała galeria wprost z konsoli Playstation 5 ;)

 
Czy w przyszłym miesiącu zagracie w Intergrade? Czy po raz pierwszy zanurzysz się w Final Fantasy VII Remake? Obróć swój miecz w sekcji komentarzy poniżej.
Read more...

Podobno Starfield Bethesdy będzie dostępny wyłącznie na Xbox i na PC

Choć niektórym może się to wydawać powszechną wiedzą, najwyraźniej nie wszyscy wiedzą, że nadchodzący Starfield Bethesdy prawie na pewno będzie dostępny wyłącznie na Xbox Series X | S, PC i Game Pass.
W rezultacie dobrze znany insider Jeff Grubb dał jasno i wyraźnie do zrozumienia, że Starfield jest „wyłącznie” produkcją na Xbox i PC.
 

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, na początku tego roku, w marcu, szef Xbox, Phil Spencer, postawił sprawę jasno, niedługo po przejęciu Bethesdy, mówiąc, że ekskluzywne gry pojawią się na platformach, „gdzie istnieje Game Pass”.
Podczas gdy oczywiste zobowiązania umowne (GhostWire: Tokyo i Deathloop) zostaną spełnione w przypadku PlayStation, a społeczności gier Bethesda na innych platformach będą nadal obsługiwane, przyszłe wydania będą zatem dostępne wyłącznie na platformach, na których dostępna jest Game Pass – czyli Xbox i PC (obecnie).
Więc proszę bardzo, słyszałeś to od samego człowieka, Jeffa Grubba - Starfield jest "grą ekskluzywną" na Xbox i PC. Mówiąc prościej, wydaje się, że wyciekły nowe materiały z rozgrywki w oczekiwanym sci-fi.
 
Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej!
Read more...
 • Popularne artykuły

 • Games with Gold

  Monthly list of free games in the Games with Gold package

  22 posts in this category

  1. Games with Gold - Maj 2021

   Microsoft ujawnił kolejne darmowe gry, które pojawią w majowym pakiecie Games with Gold, jak zawsze dla posiadaczy płatnych subskrypcji Xbox Game Pass.
    
    
   W najbliższym czasie do oferty Games with Gold trafią następujące gry:
   Xbox One / Xbox Series X|S:  
   Armello – od 1 maja do 31 maja Dungeons 3 – od 16 maja do 15 czerwca Lego Batman – od 1 maja do 15 maja Tropico 4 – od 16 maja do 31 maja Xbox 360:
   Lego Batman – od 1 maja do 15 maja Tropico 4 – od 16 maja do 31 maja  
   Armello
   Armello to komputerowa gra planszowa w klimacie ponurej baśni. Oferuje przygody w konwencji płaszcza i szpady oraz rozbudowaną taktykę karcianek, zaawansowaną strategię klasycznych planszówek i elementy RPG. Tocz bohaterskie bitwy w trybie dla jednego gracza oraz w rozgrywce wieloosobowej. Rzucaj zaklęcia, zatrudniaj pomocników oraz stosuj trucizny i podstępy, aby zdobyć tron!
    
   Dungeons 3
   Za sprawą powabnej kapłanki Mrocznych Elfów, Thalyi, która wygody i przyjemności zamieniła na podziemia i stanęła na czele armii, Pan Lochów znalazł wreszcie sposób, aby ze swojej podziemnej siedziby wyruszyć na podbój świata. Z Thalyą na pierwszej linii i stojącymi za nią zjednoczonymi siłami zła gracze będą musieli użyć każdej możliwej sztuczki, aby pokonać dobre dusze ze świata na górze!
    
   Lego Batman
   W LEGO® Batman ™: The Videogame wcielasz się w Batmana i jego pomocnika Robina, budując, prowadząc, huśtając się i walcząc w Gotham City. Następnie wskocz do historii z drugiej strony i graj jako wrogowie Batmana! Nie ma odpoczynku dla dobra (lub zła)!
    
   Tropico 4
   Świat się zmienia, a Tropico idzie z duchem czasu - potęgi geograficzne rosną i upadają, a światowy rynek jest zdominowany przez nowych graczy z nowymi wymaganiami i ofertami - a Ty, jako El Presidente, stajesz przed zupełnie nowym zestawem wyzwań.
    
    
   Czy podobają się wam majowe darmowe gry od Microsoftu? Która z nich najbardziej przypadła wam do gustu? Dajcie nam znać w komentarzu poniżej.

   2 comments
   115 views
  2. Jakie gry w pakiecie Games with Gold na maj 2021 chcielibyście zobaczyć

   Znowu prawie ten czas - kolejne tytuły Xbox Games with Gold z nowymi tytułami zostaną ogłoszone już wkrótce! W kwietniu Vikings: Wolves of Midgard, Truck Racing Championship, Dark Void i Hard Corps: Uprising zostały rozdane za darmo dla subskrybentów Xbox Live Gold, a wkrótce pojawią się kolejne cztery gry.
    
   Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nadal możesz pobrać trzy kwietniowe wybory, korzystając z poniższych linków:
   Vikings: Wolves of Midgard (1 - 30 kwietnia)
   FIA European Truck Racing Championship (16 kwietnia - 15 maja)
   Hard Corps: Uprising (16-30 kwietnia)

   Zostało tylko kilka dni w miesiącu, więc czas spojrzeć na maj. Kwietniowa selekcja Xbox Games with Gold nie poszła tak dobrze, więc czy to oznacza, że w maju czeka nas dłuższy miesiąc? Podaj nam swoje prognozy poniżej.
    
   Czego oczekujesz od Xbox Games With Gold w maju 2021 roku? Dajcie nam znać w komentarzach.

   0 comments
   93 views
  3. Games with Gold - Kwiecień 2021

   Microsoft oficjalnie ogłosił wszystkie cztery tytuły Xbox Games With Gold na kwiecień 2021 roku! Te gry są dostępne do pobrania bezpłatnie dla członków Xbox Live Gold (w tym dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate).
    
   Oto pełna lista tytułów, na które możesz czekać w kwietniu:

   Xbox Series X / Xbox One
   Vikings: Wolves of Midgard (1 - 30 kwietnia):
   Truck Racing Championship (16 kwietnia - 15 maja)

   Xbox 360 / oryginalna konsola Xbox
   Dark Void (1-15 kwietnia)
   Hard Corps: Uprising (16-30 kwietnia)

   Xbox Series X / Xbox One
   Vikings: Wolves of Midgard (1 - 30 kwietnia)

   Akcja RPG Vikings - Wolves of Midgard przenosi cię do wybrzeży Midgardu, świata opartego na mitologii i historii Wikingów, ale z elementami fantasy. Walcz z przerażającymi Jotanami, hordami przerażających nieumarłych potworów i bestiami z Ragnarok, starając się przetrwać rosnące zimno, które grozi śmiercią wszelkiego życia na zawsze. Opanuj potężną broń i zdobywaj krew w bitwie, aby złożyć hołd Bogom, aby wzmocnić swoje moce.
    
    
   Truck Racing Championship (16 kwietnia - 15 maja)
   Jedyna oficjalna symulacja, która zawiera wszystkie unikalne cechy ETRC i oferuje wszystkim fanom wyścigów zupełnie nowe wrażenia z jazdy: ścigaj się gigantyczną 5-tonową ciężarówką o mocy 1000 koni mechanicznych przeciwko 12 zawodnikom, przestrzegając zasad wyścigu, aby uniknąć kar.
    
    
   Xbox 360 / oryginalna konsola Xbox
   Dark Void (1-15 kwietnia)
   Wkrocz w „Pustkę”…. Złowrogi, równoległy świat wrogich kosmitów, potężnej broni i głębokiej tajemnicy… Unikalne połączenie walki psów napędzanych odrzutowcami i walki naziemnej Dark Void wprowadza nową ekscytującą dynamikę do gier wideo. Doświadcz płynnego przejścia między lotem a walką w tej epickiej przygodzie firmy Capcom®.
    
    
   Hard Corps: Uprising (16-30 kwietnia)
   Ekscytująca akcja retro typu run-and-gun powraca z zemstą w Hard Corps: Uprising, 2D side-scroller opracowany przez ARC System Works, który jest hołdem dla klasycznej serii akcji Konami. Walcz w wyczerpujących okopach trybu Arcade lub zupełnie nowego trybu Rising, w którym system punktowy umożliwia kupowanie przedmiotów i ulepszeń, które pomogą Ci osiągnąć ostateczne zwycięstwo. Połącz siły z przyjacielem, aby dokonać poważnej rzezi.
    
    
   Na które gry Xbox ze złotem nie możesz się doczekać w kwietniu 2021 roku? Daj nam znać poniżej.

   0 comments
   72 views
  4. Games with Gold - Marzec 2021

   Znamy kolejne pozycje darmowych gier w zestawie Games with Gold. Łącznie pojawią się cztery gry dwie z Xbox Series X / Xbox One oraz pozostałe dwie z Xbox 360 oraz Xbox'a.
    
    
    
   Oto pełna lista tytułów, na które możesz czekać w marcu:

   Xbox Series X / Xbox One
   Warface: Breakout (1 - 31 marca):
   Vicious Attack Llama Apocalypse (16 marca - 15 kwietnia)

   Xbox 360 / Xbox
   Metal Slug 3 (1-15 marca)
   Port Royale 3 (16–31 marca)
    
    
   Xbox Series X / Xbox One
    
   Warface: Breakout (1 - 31 marca):
    
    
   Vicious Attack Llama Apocalypse (16 marca - 15 kwietnia)
    
   Xbox 360 / Xbox:
   Metal Slug 3 (1-15 marca):
    
   Port Royale 3 (16–31 marca):
    
    
   Na które gry czekasz najbardziej w marcu 2021 roku? Daj nam znać poniżej.

   3 comments
   325 views
  5. Games with Gold - Luty 2021

   Microsoft oficjalnie ogłosił wszystkie pięć (tak, pięć!) tytułów Xbox Games With Gold na luty 2021 roku! Te gry są dostępne do pobrania bezpłatnie dla członków Xbox Live Gold (w tym dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate).
   Pełną listę gier z lutego 2021 roku znajdziesz poniżej:
    
   Xbox One / Xbox Series X|S:
   Gears 5 – od 1 lutego do 28 lutego Resident Evil – od 1 lutego do 28 lutego Indiana Jones and the Emperor’s Tomb – od 1 lutego do 15 lutego Dandara: Trials of Fear Edition – od 16 lutego do 15 marca Lost Planet 2 – od 16 lutego do 28 lutego Xbox 360:
   Indiana Jones and the Emperor’s Tomb – od 1 lutego do 15 lutego Lost Planet 2 – od 16 lutego do 28 lutego  
    
   Na które gry Xbox ze złotem nie możesz się doczekać w lutym 2021 roku? Daj nam znać poniżej.

   1 comment
   109 views
  6. AKTUALIZACJA: Xbox Games with Gold- Styczeń 2021

   AKTUALIZACJA: Dwie kolejne gry są już dostępne do pobrania w ofercie Games with Gold na styczeń 2021. Pierwsza z nich to Dead Rising, czyli gra z gatunku sirvival horror wydanego przez Capcom na konsolę Xbox 360. Druga dostępna gra to Breakdown zoptymalizowana pod Xbox One i Xbox Series X. Gra pojawiła się na oryginalnej konsoli Xbox w 2004 za sprawą Namco.
   Obie gry dostępne są do pobrania za pomocą konsoli lub sklepu Microsoft.
   Xbox 360:
   Dead Rising (16 stycznia - 15 lutego)
    
   Oryginalny Xbox:
   Breakdown (Styczeń 16-31)
    
   UWAGA: Kolejną darmową grą, którą możecie pobrać w ramach konta Gold jest Frontlines: Fuel of War. Gra będzie dostępna do pobrania jeszcze przez 16 dni chociaż nie była promowana w zestawieniu subskrypcji Xbox Live Gold.
    
    
   ORYGINALNA WERSJA: W tym roku Microsoft n początek przedstawił listę dwóch pierwszych tytułów dostępnych w styczniowej ofercie Games with Gold.
    
   Możesz rozpocząć pobieranie pierwszej partii tytułów Xbox Live Games With Gold ze stycznia 2021 roku, Gry takie jak Little Nightmares na konsolę Xbox One oraz The King of Fighters XIII Xbox 360 są już dostępne w Microsoft Store.
    
    
   Little Nightmares (1 - 31 stycznia):
    
   The King of Fighters XIII (1 - 15 stycznia):
    
   Możesz pobrać obie gry, korzystając z poniższych łączy w sklepie Microsoft Store.
   Xbox One:
   Little Nightmares (1 - 31 stycznia)
    
   Xbox 360:
   The King of Fighters XIII (1 - 15 stycznia)
    

   Czy będziesz dzisiaj pobierać którąś z tych gier? Dajcie nam znać w komentarzach.

   0 comments
   199 views
  7. Games with Gold - Grudzień 2020

   Microsoft oficjalnie ogłosił wszystkie cztery tytuły Xbox Games With Gold na grudzień 2020 roku! Jak zawsze, te gry są dostępne do pobrania bezpłatnie dla członków Xbox Live Gold (w tym dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate).
   Pełną listę gier z grudnia 2020 roku znajdziesz poniżej:
    
   Xbox One S | X: The Raven Remastered (Grudzień 1 - 31): Bleed 2 (Grudzień 16 - Styczeń 15)  
   Xbox 360 / Oryginalny Xbox:
   Saints Row: Gat out of Hell (Grudzień 1 - 15) Stacking (Grudzień 16 - 31)  
    
   Jak zawsze czekamy na wasze komentarze dotyczące grudniowej oferty Games with Gold


   0 comments
   262 views
  8. Games with Gold - Listopad 2020

   Microsoft oficjalnie ogłosił wszystkie cztery tytuły Xbox Games With Gold na listopad 2020 roku! Jak zawsze, te gry są dostępne do pobrania bezpłatnie dla członków Xbox Live Gold (w tym dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate).
   Pełną listę gier z listopada 2020 roku znajdziesz poniżej:
    
   Xbox One X / Xbox One S
   Aragami: Shadow Edition (1 - 30 listopada): Swimsanity! (16 listopada - 15 grudnia)  
   Xbox 360 / Oryginalny Xbox
   Full Spectrum Warrior (1-15 listopada) Lego Indiana Jones (16-30 listopada)

   0 comments
   284 views
  9. Xbox Games with Gold- Październik 2020

   Microsoft oficjalnie ogłosił wszystkie cztery tytuły Xbox Games With Gold na październik 2020 r. Jak zawsze, te gry są dostępne do pobrania za darmo dla posiadaczy Xbox Live Gold (w tym subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate).
   Pełną listę gier z października 2020 roku znajdziesz poniżej.
    
   Xbox One
   Slayaway Camp: Butcher's Cut (1.10 - 31.10) Maid of Sker (16.10 - 15.11)  
   Xbox 360 / Original Xbox
   Sphinx and the Cursed Mummy (1.10 - 15.10) Costume Quest (16.10 - 31.10)  
   I jak waszym zdaniem prezentują się gry na październikowy Games with Gold? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.
    

   0 comments
   221 views
  10. Xbox Games with Gold- Wrzesień 2020

   Możecie już rozpocząć pobieranie pierwszej partii tytułów w ramach Xbox Live Games With Gold przygotowanych na wrzesień 2020. W tym miesiącu otrzymamy dwie gry na konsolę Xbox One - Tom Clancy's The Division i The Book of Unwritten Tales 2. Dodatkowo pojawią się również dwie kolejne pozycje de Blob 2 (Xbox 360) orazArmed and Dangerous wydane na poczciwego pierwszego Xbox'a w ramach wstecznej kompatybilności. Wszystkie tytuły są już dostępne na Microsoft Store (linki na dole strony).
    
   Oto, czego możesz się spodziewać:
    
   Xbox One:
   Tom Clancy's The Division (1 - 30 września)
   Nowy Jork, dzisiaj. Niespotykana pandemia nawiedziła miasto podczas gorączki Czarnego Piątku. Jedna po drugiej, podstawowe usługi zawodzą. W ciągu zaledwie kilku dni bez jedzenia i wody społeczeństwo pogrąża się w chaosie. Jesteś częścią Division, autonomicznej jednostki agentów taktycznych wyszkolonych do samodzielnego działania. Twoja misja: chroń to, co pozostało i przywróć nadzieję.
    
   The Book of Unwritten Tales 2 (16 wrz - 15 paź)
    
    
    
   Xbox 360:
   de Blob 2 (1 - 15 września)
   Pochodzenie Bloba jest tajemnicze, ale pojawił się we właściwym miejscu i we właściwym czasie, aby zostać bohaterem, którego szukało Color Underground. Otacza go muzyka i przepływa przez niego energia koloru; z jego dotykiem Blob może dosłownie uczynić świat lepszym miejscem. Blob reprezentuje indywidualność i determinację. Blob ma dobre serce, ale jest leniwy. Często się spóźnia, ale zawsze wychodzi.
    
    
    
   Xbox:
   Armed and Dangerous (16 wrze - 15 paź)
    
   Jeśli nie mieliście do czynienia z żadną z tych gier to aktualnie jest najlepsza okazja, żeby je przetestować. Tym bardziej, że obie gry dla posiadaczy kont gold są darmowe

   0 comments
   281 views
  11. Dyskusja: Jakie gry we wrześniowym pakiecie Xbox Games with Gold chciałbyś otrzymać?

   Już prawie nadchodzi czas na kolejny zestaw gier z Xbox Games with Gold! W sierpniu subskrybenci kont Xbox Live Gold otrzymali za darmo - Portal Knights, Override: Mech City Brawl, MX Unleashed i Red Faction II, a kolejne cztery gry pojawią się wkrótce.
   Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nadal możesz pobrać pozostałe trzy jeszcze dostępne tytuły z sierpnia, korzystając z poniższych linków:
   Portal Knights (1 - 31 sierpnia)
   Override: Mech City Brawl (16 sierpnia - 15 września)
   Red Faction II (16-31 sierpnia)
    

   Zostało tylko kilka dni, więc jeśli jeszcze nie pobrałeś tych gier to masz ostatnią szansę zanim nastąpi prezentacja nowych gier na kolejny miesiąc.
    
   Czego oczekujesz od Xbox Games With Gold we wrześniu 2020 roku? Dajcie nam znać w komentarzach.

   0 comments
   333 views
  12. Games with Gold - Sierpień

   Lista nadchodzących gier pakiecie Games with Gold już dostępna. W tym miesiącu 
    
    
   Xbox One
   Portal Knights (Sierpień 1-31) Override: ech City Brawl (Sierpień 16 - Wrzesień 15)  
   Xbox (kompatybilne z Xbox One)
   MX Unleashed (Sierpień 1-15) Red Faction 2 (Sierpień 16-31)  
    

   0 comments
   199 views
  13. Games with Gold - Lipiec

   Gry w zestawie Games with Gold na lipiec już dostępne. Poniżej lista gier, które możemy pobrać za darmo na konsolę Xbox One oraz Xbox 360 (gry są objęte wsteczną kompatybilnością dla Xbox One). 
    
   Xbox One
   WRC 8 FIA World Rally Championship (Lipiec 1-31) Dunk Lords (Lipiec 16 - Sierpień 15)  
   Xbox 360 (kompatybilne z Xbox One)
   Saints Row 2 (Lipiec 1-15) Juju (Lipiec 16-31)  
    

   0 comments
   203 views
  14. Games with Gold: kwiecień 2019 - pełna oferta

   Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na kwiecień 2019. Wśród produkcji, które bez dodatkowych opłat otrzymają użytkownicy posiadający płatne konta Xbox Live Gold, są The Technomancer i Outcast: Second Contact. Warto zaznaczyć, że w kwietniowym zestawie otrzymamy odświeżonego klasyka wydanego na pierwszego Xbox'a - Star Wars Battlefront 2 z 2005 roku.
    
   Lista gier na kwiecień prezentuje się następująco:
    
   Xbox


   Star Wars Battlefront 2 (od 1-15 kwietnia)
   Gears of War 2 (od 16-29 luty)
   Xbox 360


   Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (od 16-30 kwietnia)
   Xbox One


   The Technomancer (od 1-30 kwietnia)
   Outcast: Second Contact (od 16.04-15.05)

   0 comments
   172 views
  15. Games with Gold - Luty 2016

   Luty jest miesiącem pod znakiem Gears of War 2, który pojawi się na Xbox 360. Posiadacze konsol Xbox One otrzymają Hand of Fate, gra która w tym samym czasie będzie miała swoją premierę oraz Styx Master of Shadows jest to gra akcji z gatunku skradanek, w której gracze wcielają się w postać Styksa – zwinnego gobliniego zabójcy. Pozycje dla Xbox 360 są również dostępne na liście kompatybilności dla Xbox One.


   Lista gier na październik prezentuje się następująco:

   Xbox 360


   Sacred Citadel (od 1-15 luty)
   Gears of War 2 (od 16-29 luty)

   Xbox One

   Hand of Fate (od 1-29 luty)
   Styx: Master of Shadows (od 16 luty - do 15 mar)

   0 comments
   140 views
  16. Games with Gold – Październik 2015

   Październik nie jest miesiącem dla Games with Gold. Mimo, że gry nie są z wyższej półki to i tak wypadają lepiej, niż platformówki dostępne na Playstation Plus, które dostępne będą dopiero od 6 października.  Zawidzeni mogą być posiadacze konsol Xbox One, którym Microsoft sprawił niemiłą niespodziankę, udostępniając ten sam tytuł do połowy kolejnego miesiąca. Możliwe, że Microsoft szykuje nam prezent na grudzień.

   Lista gier na październik prezentuje się następująco:

   Xbox 360   Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (od 1-15 paź)
   The Walking Dead (od 16-31 paź)

   Xbox One

   Valiant Hearts: The Great War (od 1-31 paź)
   The Walking Dead (od 16 paź - do 15 lis)

   0 comments
   118 views
  17. Games with Gold – Wrzesień 2015

   Po ujawnieniu listy gier na Playstation Network pora na ujawnienie listy gier dla posiadaczy kont Gold. Oczywiście standardowo jak to przypada na obie konsole otrzymujemy 4 gry do pobrania całkowicie za darmo. Poniżej lista gier jakie Microsoft tym razem postanowił wręczyć swoim graczom.
    
    
    
   Xbox One
    
   The Deer God - dostępne od 1.09 – 16.09


    
   Tomb Raider: Definitive Edition - dostępne od 16.09 – 30.09

    
    
    
   Xbox 360
    
   Battlestations Pacific - dostępne od 1.09 – 16.09

    
   Crysis 3 - dostępne od 16.09 – 30.09


   0 comments
   133 views
  18. Games with Gold - Sierpień 2015

   Kolejny pakiet Games with Gold oficjalnie zapowiedziany przez Microsoft. Ten miesiąc będzie miesiącem z pod znaku Metal Gear Solid. Czyżby Microsoft próbował zachęcić graczy do nadchodzącego MGS V: Phantom Pain? Najprawdopodobniej tak, ponieważ na Xbox One będzie kolejna gra będzie dostępna od 16 sierpnia do 16 września.
    
   MGS V: Groudn Zeros będzie dostępny w pierwszej połowie miesiąca na obu konsolach natomiast od 16 sierpnia na Xbox 360 otrzymamy Metro 2033, a na Xbox One How to Survive: Storm Warning Edition.
    
    
    
   MGS V: Ground Zeros - dostępne od 1.08 - 15.08 (Xbox 360 oraz Xbox One)

   Metro 2033 - dostępne od 16.08 - 30.08 (Xbox 360)

    
    
   How to Survive: Storm Warning Edition (Xbox One)


   1 comment
   149 views
  19. Games with Gold - Czerwiec 2015

   W czerwcowym Games with Gold na dzień dziecka otrzymamy kolejną porcje ciekawych gier dla konsoli Xbox 360. Tym razem do kolekcji można zaliczyć Just Cause 2, ciekawa gra akcji. Po pierwszej niedocenionej części gry pora przyszła na kolejną odsłonę, w której otrzymamy do eksploracji ogromną wyspę, która obfituje w zróżnicowane pod względem klimatu tereny (dżungla, pustynie, ośnieżone górskie szczyty). Gra przypada na pierwszą połową miesiąca. W drugiej połowie 16-30 otrzymamy klasyk znany już na pierwszym Xbox, jest nią gra Thief - w grze wracamy do uniwersum stanowiącego połączenie kilku motywów: okresu wiktoriańskiego, magii, gotyku oraz steampunku. Niestety w przypadku Xbox One obok Massive Chalice nadal pojawia się Pool Nation, więc posiadacze tych konsol nie maja się czym pochwalić.

   Just Cause 2 - dostępne od 1.06 - 15.06


   Thief - dostępne od 16.06 - 30.06

   Na Xbox One w tym miesiącu otrzymamy tylko jedną nową grę, ponieważ Pool Nation FX z poprzedniego miesiąca zostało przesunięte na majową ofertę:

   CastleStorm

   Pool Nation FX


   2 comments
   154 views
  20. Games with Gold - Maj 2015

   W czerwcowym Games with Gold na dzień dziecka otrzymamy kolejną porcje ciekawych gier dla konsoli Xbox 360. Tym razem do kolekcji można zaliczyć Just Cause 2, ciekawa gra akcji. Po pierwszej niedocenionej części gry pora przyszła na kolejną odsłonę, w której otrzymamy do eksploracji ogromną wyspę, która obfituje w zróżnicowane pod względem klimatu tereny (dżungla, pustynie, ośnieżone górskie szczyty). Gra przypada na pierwszą połową miesiąca. W drugiej połowie 16-30 otrzymamy klasyk znany już na pierwszym Xbox, jest nią gra Thief - w grze wracamy do uniwersum stanowiącego połączenie kilku motywów: okresu wiktoriańskiego, magii, gotyku oraz steampunku. Niestety w przypadku Xbox One obok Massive Chalice nadal pojawia się Pool Nation, więc posiadacze tych konsol nie maja się czym pochwalić.

   Just Cause 2 - dostępne od 1.06 - 15.06


   Thief - dostępne od 16.06 - 30.06

   Na Xbox One w tym miesiącu otrzymamy tylko jedną nową grę, ponieważ Pool Nation FX z poprzedniego miesiąca zostało przesunięte na majową ofertę:

   CastleStorm

   Pool Nation FX


   0 comments
   130 views
  21. Games with Gold - Kwiecień z podwójną garścią gier!

   Microsoft potwierdził listę gier na nadchodzący miesiąc. Tym razem posiadacze Xbox 360 mogą mieć powód do zadowolenia ponieważ gigant z Redmond w kwietniowym Games with Gold daje możliwość pobrania, aż 4-ech gier - Xbox One pozostaje przy dwóch pozycjach.
    
   W kwietniowym Games with Gold dla Xbox 360 otrzymamy:
    
   Dostępne od 1-15 kwietnia

    

    
    
    
    
    
   Dostępne od 16-31 kwietnia

    

    
    
    
    
    
   Xbox One otrzyma platformówkę od Ubisoft Child of Light
    

    
    
    
   oraz Pool Nation FX

    
    
    
    
    
   Użytkownicy Xbox 360 już mogą zacierać ręce ponieważ w kwietniowej ofercie dostajemy kolejne świetne tytuły i to w podwójnej ilości.
    
   Oczywiście nie ma co liczyć na takie oferty w kolejnych miesiącach.

   6 comments
   150 views
  22. Games with Gold - Marzec

   W marcowym Games with Gold otrzymamy dla konsoli Xbox 360

   Tomb Raider

    

   Bioschock Infinite

   Na Xbox One w tym miesiącu otrzymamy:

   Rayman Legends

    

   #IDARB   1 comment
   218 views
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.