Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Forza Motorsport 4


Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz Baniuszka ale ta okładka co podałeś wygląda jakby była robiona przez jakiegoś niepełnosprawnego grafika :lol: Te poszarpane krawędzie, błe. To już bardziej prawdopodobna wydaje się ta poprzednią... ale zresztą co nas okładka obchodzi ważne jak się będzie grało :D

Te rendery w showroomie wygladają fajnie ale to tylko showroom xd

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, teraz to tylko takie gdybania - okładka taka, a to , a tamto.

 

jeszcze troszkę poczekamy - na E3 będzie 4-ro godzinna konferencja (niestety zamknięta dla zwykłych zjadaczy chleba) to po imprezie możemy spodziewać się bardziej szczegółowych informacji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może doczekamy się jakiś unofficial video z konferencji :lol: Ciekawe co jeszcze nowego FM4 wniesie do rozrywki :D

Może jakieś premium Cars xd

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forza się nie nadaję, za bardzo mimo wszystko symulacja :lol: lepiej pograć w burnout paradise, albo pgr :D

 

Forza natomiast dla singla to perfekcyjny wybór:P

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam taką nadzieję, zmienne warunki atmosferyczne oraz ich wybór dla trasy, a nie sztywna pogoda dla trasy, chciałbym zobaczyć jednak New York Circuit w nocy :E

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laguje? Niestety nie zauważyłem, a jak coś to pewnie wina filmiku, bo o lagach w tej grze nie mam mowy...

Takie coś powinni wprowadzić już dawno ;)

a no tak już powinni w części drugiej jak jeszcze kinecta nie było, a FM3 było robione w czasach rozwoju kinecta ;)

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no tak już powinni w części drugiej jak jeszcze kinecta nie było, a FM3 było robione w czasach rozwoju kinecta

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Live_Vision

Chodziło mu pewnie o to że ruchy kamery są dużo wolniejsze od ruchów głowy

o to dokładnie. Obracamy głowę, 250ms pozniej mamy obrot kamery w grze.w grze gdzie liczą się ułamki sekund na zakrętach takie coś jest niedopuszczalne.

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no być może że o to :D Czy ja wiem musiałbym się przyglądać, ale chyba masz rację :) No jeśli tak będzie to zaliczę to do minusów tej gry jak grę do współpracy z Kinect :P

 

W sumie na super ideał nie ma co liczyć bo to wszystko wykonują kamerki poprzez nas ruch, to nie dildo od Sony z napchanymi czujnikami do urządzenia tutaj liczy się prędkość kamery, a w Kinect chyba mega idealnej nie ma :E w sumie nie wiem bo nie grałem (bo jeszcze nie ma) ani nie mam kinect'a, więc się za wiele nie wypowiem :P

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe info:

- będą przynajmniej 3 nowe kierownice

- car club

- model jazdy jest solidnie poprawiony

- do 16 samochodów na trasie

- ponad 10 godzin narracji Clarksona

- ponad 500 samochodów

- podobna na każdej trasie będzie zmiana pór dnia i pogoda ale o to zobaczymy później (nie jest to 100% pewne info)

 

gameplay

http://www.gamersyde.com/stream_forza_motorsport_4_e3_showfloor_gameplay_fixed-21457_en.html

 

i tutaj pocisk jak dla mnie

Animation_top_always_down.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Car club, ponad 500 wózków i ta zmiana pogody zapowiada się znakomicie :D

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Forza 4 w 2011! Na oficjalnej stronie już zaszły zmiany w szacie graficznej odpowiedniej dla nowej części flagowej ścigałki dostępnej na konsolach Microsoftu.

http://forzamotorsport.net/en-us/Default.aspx

Dołączona grafika

 

Po wejściu na stronę można nie tylko zauważyć kilka zmian layoutu, ale krótki filmik premiujący grę xd Dla zainteresowanych jest możliwość składania pre-orderów (niestety tylko dla graczy z US). Natomiast dla polskich graczy sklep ultima.pl oferuje cenę pre-ordera w wysokości 179.90zł (nie jest tak, źle jakby porównać np. Street Fighter IV.

 

Zamówienia przed premierowe możecie składać tutaj - http://www.ultima.pl/Forza_Motorsport_4/i10117/

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze trójki nie objechałem, a tu czwórka wychodzi. :( Zaczyna się z tego robić Need For Speed. trzy części na jedną generacje konsol. :E

fm2 - 2007

fm3 - 2009

fm4 - 2011

 

nfs:shift - 2009

nsf:hp - 2010

nfs:shift 2 - 2011

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szadek616, użytkownicy na xboxarcade.pl wszystko wyłapią :( No, niby różnica 2lat, ale w rozgrywce i nieco w grafice jest widoczna różnica :E Teraz świat i samochody mają dostać więcej polygonów, a w tym wnętrze auta (w FM3 bieda w uj była). Do tego doliczyć trzeba otwierania auta i oglądanie od każdej strony za pomocą kinect'a, można popatrzyć sobie nawet na silnik samochodu xd Wybór pogody (nie potwierdzono zmiennych warunków pogodowych podczas wyścigu), nieco zmieniony tryb kariery, kilka nowych tras i fur :E

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciele Microsoftu ujawnili edycję kolekcjonerską Forzy Motorsport 4. W jej skład wejdą głównie bonusowe samochody, w tym auto BMW M5.

 

Jak poinformowali przedstawiciele Microsoftu, w specjalnym, metalowym DVD-boksie kolekcjonerki Forzy Motorsport 4 znajdziemy:

pudełko ozdobione grafiką z BMW M5 ;

zestaw VIP Car Pack (w jego skład wejdą takie auta, jak 2011 Bugatti VeyronSuper Sport, 2011 Ferrari 458 Challenge, 2011 Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera, 2010 Noble M600 i 2011 RUF Rt 12 R);

pakiet dziesięciu najlepszych, klasycznych amerykańskich muscle carów;

stworzone przez fanów w ramach konkursu Forza Motorsport 4 BMW Design Challenge samochody BMW (w skład pakietu wejdą 2008 BMW M3 E92, 2008 BMW Z4 M Coupe, 1981 BMW M1 oraz ujawniony niedawno 2012 BMW M5);

kod na motyw z samochodami BMW do menu Xboksa 360;

status VIP-a wśród społeczności gry, w rankingach i w serwisie ForzaMotorsport.net;

96-stronnicowy artbook autorstwa redakcji programu Top Gear;

naklejki z logiem Forzy Motorsport 4, Top Gear i studia Turn 10.

 

Ważne, że wszystkie bonusowe wozy będą mogli pobrać – najprawdopodobniej za opłatą – z usługi Xbox Live także posiadacze standardowej edycji gry.

Animation_top_always_down.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze kolekcjonerka niczego sobie choć szczerze to liczyłem także na jakiś gadżet w postaci miniaturowego autka :|

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyskoczą z konkretną ceną :| Chociaż Ultimate Edition FM3 z zegarkiem nie była taka droga :E

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.