Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Rodzice grają w gry wideo ze swoimi dziećmi


Rekomendowane odpowiedzi

Aż jedna trzecia to robi.

 

Brytyjczycy coraz częściej grają ze swoimi dziećmi w gry wideo. I twierdzą, że nie jest to czas stracony.

 

32 proc. badanych gra ze swoimi dziećmi codziennie. A robią to, żeby być bliżej swoich pociech - donosi "The Telegraph".

 

 

Podobnie jest z dziadkami, którzy przyznali, że grają w gry komputerowe ze swoimi wnukami po to, by mieć z nimi lepszy kontakt.

 

 

Nasze badania pokazują, że gry video mają ogromne socjologiczne znaczenie. Okazuje się, że w czasach, gdy elektronika otacza nas z każdej strony - wspólne zabawy z padem w ręku są niezbędne we wzmacnianiu relacji między ludźmi - twierdzi autor badań doktor Tomas Chamorro-Premuzic.

 

Dołączona grafika

Martin: Gamecube :E

 

Źródło: sfora.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam się pod tym podpisuję - często gram ze swoją córką ( a raczej pomagam jej jeśli czegoś nie może zrobić )

 

zawsze jest przy tym kupa śmiechu.

 

szkoda że nie mam kinecta bo wtedy zabawa była by 2 razy większa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ze swoimi będę grał xd chociaż u mnie to rodzice ze mną nie grają xd Chociaż może to i lepiej :E

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja osobiście sobie nie wobrażałem, żeby moja mama grała ze mną, ale może i lepiej xd Tylko maha głową, jak widzi, że już pydze na kosnoli. Stary rocznik, nie rozumie fenomenu giercowania, chociaż sama w tetrisa ładowała na podręcznej gierce codziennie lata temu :) :) :xd

 

Ja ze swoimi dzieciakami, o ile je będę miał, to będę się starał grać, ale raczej będę kładł nacisk na to, żeby nie tylko gry były w ich życiu i żeby nie stały się przypadkiem No Life'ami, jak to bywa z młodzieżą, która później do szkoły nie łazi za plecami rodziców, żeby tylko pograć :E

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to bywa z młodzieżą, która później do szkoły nie łazi za plecami rodziców, żeby tylko pograć xd

To już niech lepiej gra niż ćpa z podejrzanym towarzystwem w parku xd.

 

Generalnie musi być wszystko dobrze wyważone, wszystko w nadmiarze szkodzi.

 

Moja matka nienawidziła gier, teraz sama szpila w gry na telefonie. Ale to są proste gierki logiczne, a nie jakieś rozbudowane produkcje.

 

ohoś, już mamy tatusiów na forum :E.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy tatusiów to czekamy na ich pociechy xd

 

Ja zacząłem grać przez wuja, chodziłem do niego za małego kondzia pograć na psxie w 2xtreme, jakieś motorówki, Crasha.. Potem sam dostałem pegazusa, wtedy grałem na przemian z mamą, ona uwielbiała Super Mario i Road Fightera, ja naparzałem w tanki xd to było jak miałem z 6 lat :) Potem komunia, pierwszy psx, wtedy to starszy się wciągnął i razem ze starszą i mną skończyliśmy m.in. crasha2, die hard trilogy 1 i 2, oraz Heart Of The Darkness, nierzadko siedząc do 1 w nocy :) Teraz tylko nikt z nich nie chce grać :E

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez starszego brata, który kiedyś szarpał na Amidze 500, potem zakupił PSX. Potem mu to przeszło, popadł w alkoholizm etc. Ja przy grach zostałem i nadal tracę na to swoje pieniądze xd zamiast spoważnieć xd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ze swoimi nie grałem nigdy :P Przynajmniej nie pamiętam :P Ale to i dobrze przynajmniej padziorów mi nie brudzili i zajmowali kolejki :E

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja PSX'a na początku musiałem współdzielić z bratem. Efekt był taki, że przez 99% czasu on szarpał, a ja miałem ten 1%. Jak się cudem dorwałem do konsoli to miałem solidny opierdol, że całymi dniami gram, a brat nie. Na dodatek w domu był jeden telewizor na którym też oglądano TV. Więc w sumie grać mogłem na nielegalu w nocy, bo w dzień nie było jak i kiedy.

 

Z czasem się wycwaniłem i odkupiłem sobie tego PSX'a a wyłączność. I zacząłem się mścić. Jak wypominali mi telewizor, to też sobie kupiłem. Podobnie było z koputerem i netem. I rozegrałem identycznie, że nikomu dostępu nie daję. W ogóle mieszkanie z rodziną to koszmar.

 

W dzieciństwie też często była taka akcja że brałem już swojego PSX i u kumpla graliśmy. W takiego Crasha to nawet w 8 osób.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie ma jak na swoim grać :P Ja też miałem zawsze jazdy, że gram na TV, a to mamuśka chcę coś oglądać w TV, albo coś :) Non stop przeganiali mnie z konsolą, albo grałem u starszego brata w pokoju na 14" albo w pokoju mamy na 19" :P I tak raz tu, raz tu :E Najlepiej sobie kupić swój sprzęt i samemu grać, nikt nie przeszkadza xd Także rodzina czasem jeszcze utrudnia xd

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma jak na swoim grać :P

Na swoim to będziesz jak sobie kupisz mieszkanie albo będziesz miał tylko dla siebie ze współdzielni. Ew, wynajmująca osoba się w nic nie wpierdala tylko bierze od Ciebie kasę. Na wynajmowanym ze studenciakami już takiej stu procentowej swobody nie masz. Np. nie możesz sobie chodzić po mieszkaniu z dziewczyną nago czy coś:).

 

A musisz mieć głowę by sobie kupić mieszkanie:P. Jak dasz radę wynając mieszkanie zarabiając 1500 miesięcznie to już będzie coś. Generalnie najlepiej mieć własne mieszkanie dwupokojowe i mieszkać z dziewczyną w jednym pokoju, a drugi to taki gaming room :P. I nikogo więcej. Żadnych teściowych etc. I to jest życie.

 

Ja też miałem zawsze jazdy, że gram na TV, a to mamuśka chcę coś oglądać w TV, albo coś :E Non stop przeganiali mnie z konsolą,

Ja często grałem u kolegi, a w domu czekają w nocy udając że śpię aż zasną. Wstawałem niczym Sam Fisher, wyciągałem konsolę, gry, słuchawki, włączałem TV (światło TV po takim włączeniu w nocy jest jak silna latarka w oczy xd) i szpilałem w gierki. Chyba dlatego potem zwracałem uwagę na to ile hałasu robi PC czy konsola. PSone/Two tutaj dawały radę, tak X360 czy DC to była plama na całości:P.

 

grałem u starszego brata w pokoju na 14" albo w pokoju mamy na 19"

U mnie były dwa TV. 14 jako ten główny oraz stary 20 cali Diora. Ten drugi miał bardzo rozmyty obraz. I z niego korzystałem. Też mi wypominali, to poszedłem na ulotki i nazbierałem na swój własny, łaski bez. Podobnie z PC. Net cutnęli, to wziąłem mobilny, też łaski bez:P.

 

Także rodzina czasem jeszcze utrudnia xd

Zależy też jaką masz rodzinę, no nie. u mnie wszyscy chleją i na to idą głównie fundusze, dlatego ani myślę im finansowo pomagać :).
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ejtim, u mnie rodzice nauczeni tym, że w ich domach była kłótnia o tv (kto o ktorej co oglada :P ), pokupowali więcej tv do domu :)

Także w pokoju z bratem miałem/mam swoje tv, w kuchni jeden stary lump stoi, w pokoju rodziców też tv :E

Więc tu problemów nie było :P

 

A z tv to u siebie miałem: 14" jakiś czarno biały złom do ktorego podłączałem pegazusa, 21" daewoo którego kupiłem za kasę z komunii (który jeszcze rok temu na chodzie w kuchni siedział xd ) i teraz 29" phillips crt od starszych wziąłem, kiedy kupili sobie plazmę 42" xd

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie był spokój - oddzielny pokój i tv - za czasów xklocka maszyna pracowała całe dnie - ja kończyłem granie, zaczynała siostra a kolejna siorka już czekała w kolejce, a to czasem mamuśka w coś pyknęła :P

 

teraz tez nie jest źle - troszkę mnie córcia nie raz wkurzy jak odpalam x360 a ona - tata bajkę :E odpalam YT i przez jakiś czas spokój.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona - tata bajkę

http://www.youtube.com/user/HeathCliffPL

Ja się na tym wychowałem, cieszę się że ten kanał znalazłem bo sobie mogłem przypomnieć dzieciństwo :E Odcinków jest na tyle dużo że starczy na parę gier do skończenia :P

 

Ja najczęściej z bratem grałem albo wysyłałem go do starszych na tv :P

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale ja to opisuje takie czasy, jak oczywiście na PSX grałem, bo później się brachol najstarszy wyprowadził i odziedziczyłem jego pokój a co za tym idzie TV 14" :P No wiadomo, że poszedłem na studia, to już było szaleństwo, bo pokój wynajmuje, sprzęt pod stałym dostępem, nikt nie warczy :P

 

Jak jeszcze brachol mieszkał i miał na nocki, to potrafiłem się zamknąć w pokoju i jechać całą noc na konsoli, nie budząć mamuśki a ten rano wpadał około 9 do domu i z tekstem do mnie "co ? już nie śpisz ? " Standardowy tekst, a że wstałem sobie i gram a tam oczy przekrwione, bo całą noc katowanie na konsoli za mną :P xd xd

 

Ogólnie fajne czasy, wtedy człowiek katował niemiłosiernie :) Jeśli chodzi o ten taki spokój, no to fakt, że najlepszym rozwiązaniem by było mieć taki gamingowy pokój :) Sam bym sobie chciał kiedyś urządzić taki w jakimś domu, gdybym kiedyś miał :) Bo mieszkanie, to raczej salon (czy tam duży pokój), to zwykle TV stoi, więc wszystko by było w takim pokoju :) No, ale żeby mieć swój dom, to niestety trzeba trochę pocharować i pewnie kredycik zgarnąć :E

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamorduj całą rodzinę :P

Miałbym swoje pięć minut w mediach, zaczęły by krzyczeć że gry mordują, bo znaleźli w domu nie używaną od dni konsolę. Potem by ucichło :D.

 

Wolę jednak zbierać kasę, poduczyć się języka i się stąd wynieść, bardziej legalny sposób.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.