Jump to content

Wygląda na to, że Xbox Game Pass wkrótce trafi na Android TV

Raport pochodzi z   9to5Google  , który zanurzył się w niedawnej aktualizacji 2107 dla aplikacji Xbox Game Pass na Androida. Po jej analizie twierdzi, że "rozpoczyna ścieżkę do oficjalnej obsługi Android TV", umożliwiając dostęp do Game Pass z ekranu głównego Android TV i Google TV. Chociaż do tej pory nic nie powiedziano o oficjalnym wsparciu dla urządzeń opartych o te systemy, to wydaje się, że Microsoft przygotowuje się pod formalne wprowadzenie Xbox Game Pass na Android TV.
 
Jak wyjaśnił 9to5Google, do tej pory możliwe było załadowanie aplikacji Xbox Game Pass na telewizorze z Androidem za pośrednictwem zewnętrznego oprogramowania, ale strona zgłasza problemy z dużymi opóźnieniami, które sprawiają, że korzystanie z jej jest bezcelowe.
 
    Xbox Game Pass na Androida wystartował w zeszłym roku     i okazał się niezwykle udany. Od tego czasu całość stale się rozwija, a zespół poprawia problemy z opóźnieniami i udoskonala inne funkcje. Microsoft planuje pójść jeszcze dalej w przyszłości z  rozwijaniem swojej usługi Cloud Gaming udostępniając ją bezpośrednio na telewizorze. Te funkcje sprzętowe pozwolą użytkownikom przesyłać strumieniowo gry bezpośrednio do telewizora, a wszystko to brzmi naprawdę fajnie.
 

 
Naszym zdaniem wspaniale jest widzieć, że Microsoft prowadzi dalszy rozwój możliwości Cloud Gaming dla graczy, a im więcej, tym weselej, ponieważ już i tak spora biblioteka gier Xbox jest otwarta dla szerszego grona osób, którzy mogą je wypróbować nie posiadając konsoli.
 
Czy skorzystasz z subskrypcji Xbox Game Pass na Android TV jeśli ta się pojawi? Daj nam znać w komentarzach poniżej.
Read more...

Elden Ring pojawia się w ofercie przedpremierowej na Steam oraz Playstation Store, zawierające nowe szczegóły oraz zrzuty ekranu

Mimo że mamy datę premiery Elden Ring, rozgrywkę do obejrzenia i mnóstwo szczegółów, nadal nie wydaje się prawdziwa, prawda? Nie martw się, absolutnie tak jest, ponieważ zaczęły pojawiać się pierwsze oferty sklepów z rzekomą grą, pełne nowych szczegółów i kilku kuszących zrzutów ekranu.
 
Zarówno Steam, jak i PlayStation Store wystawiły grę Elden Ring, chociaż nie jest ona jeszcze dostępna nawet w przedsprzedaży. Pomimo tego, że strona Xbox nie jest jeszcze aktywna, spodziewamy się, że wkrótce będzie zawierać te same szczegóły.
 
Jeśli chodzi o to, co nowego znajdziemy w grze, kluczowe funkcje rzucają trochę światła na tryb wieloosobowy, historię gry i wiele innych. Gra online jest prawdopodobnie największą wiadomością, ponieważ potwierdzono, że gracze mogą łączyć się i podróżować razem, wraz z "asynchronicznym elementem online, który pozwala poczuć obecność innych".
 
Mówi się również, że narracja jest "wielowarstwową historią opowiedzianą we fragmentach", więc możemy mieć coś nieco bardziej spójnego, niż Dark Souls.
 
Kluczowe cechy

• Rozległy świat pełen emocji
Rozległy świat, w którym otwarte pola z różnymi sytuacjami i ogromne lochy ze złożonymi i trójwymiarowymi projektami są płynnie połączone. Podczas eksploracji czeka na Ciebie radość z odkrywania nieznanych i przytłaczających zagrożeń, co prowadzi do wysokiego poczucia spełnienia.
• Stwórz własną postać
Oprócz dostosowywania wyglądu swojej postaci, możesz swobodnie łączyć broń, zbroję i magię, którą wyposażasz. Możesz rozwijać swoją postać zgodnie ze swoim stylem gry, na przykład zwiększając siłę mięśni, aby stać się silnym wojownikiem lub opanowując magię.
• Epicki dramat zrodzony z mitu
Wielowarstwowa historia opowiedziana we fragmentach. Epicki dramat, w którym różne myśli bohaterów przecinają się w Krainach Pomiędzy.
• Unikalna gra online, która luźno łączy Cię z innymi
Oprócz trybu wieloosobowego, w którym możesz bezpośrednio łączyć się z innymi graczami i podróżować razem, gra obsługuje unikalny asynchroniczny element online, który pozwala poczuć obecność innych graczy.
 
Na stronie Steam pochowanych jest również kilka zrzutów ekranu. Jak zawsze, wygląda wspaniale i dziwacznie na wszystkie właściwe sposoby, z naprawdę trzewnymi widokami i groteskowymi bestiami.
 

Read more...

Ten piękny kontroler dla Xbox Series X|S na motywie Halo już niedługo trafi do sprzedaży, ale będzie Cię kosztował

Utalentowany twórca POPeART (wcześniej znany jako Xbox Pope) zaprezentował swój najnowszy niestandardowy projekt kontrolera Xbox w postaci "Halo Needler", a tym razem wielką atrakcją jest to, że możesz go bezproblemowo kupić (wcześniej pojawiały się ograniczone ilości lub brak wysyłki po za granice USA).
 
Kontroler jest sprzedawany przez serwis TREZN z bezpłatną wysyłką na cały świat, ale zanim się napalicie lepiej poznajcie jego oszałamiającą cenę 599,99PLN (149,99 USD). To oczywiście dlatego, że jest to niestandardowy kontroler, i tutaj należy sobie zadać pytanie, czy nasze kieszenie są wystarczająco głębokie!
 
 
Jeśli chcesz kupić jeden z nich, możesz użyć kodu WELCOME10, aby uzyskać 10 USD zniżki na pierwsze zamówienie. Kontroler ma zostać wysłany pod koniec sierpnia, a także otrzymujesz 90 dni gwarancji na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.
 
Jeśli jesteś fanem pracy POPeART, ale nie jesteś zainteresowany tym kontrolerem to na stronie TREZN znajduje się cała kolekcja niestandardowych projektów kontrolerów i skórek konsolowych dedykowanych twórcy (a większość z nich jest o wiele tańsza!).
Read more...

GTA 5 sprzedało się w 150 milionach egzemplarzy

Grand Theft Auto V obejmie trzecią generację konsol, w momencie gdy Rockstar ponownie wyda tytuł debiutujący w czasach Xbox 360 oraz PS3 na PS5 oraz Xbox Series X | S jeszcze w tym roku. Jest to gra, która osiągnęła niezrównany sukces na rynku gier przekraczając 150 milionów sprzedanych kopii do tej pory, pobijając tym samym rekord sprzedaży. Odzwierciedla to zarówno cyfrowe pliki do pobrania, jak i kopie Blu-ray sprzedawane detalicznie - niekoniecznie konsumentom - ale patrząc na wykresy sprzedaży, wyraźnie nie ma stosów zakurzonych pudełek z kopią tej gry spoczywających na półkach sklepowych. Inne najlepiej sprzedające się gry oscylowały w liczbie 70-80 milionów kopii, więc wynik GTA 5 przebija je o połowę i sięga rekordowej sprzedaży w historii gier wideo - Minecraft 200+ milionów.
 

 
Niewiarygodnie, cała seria GTA sprzedała się w sumie w 350 milionach egzemplarzy, więc "piątka" stanowi prawie połowę sprzedaży całej serii. Jego długowieczność można częściowo przypisać sukcesowi GTA Online, które otrzymało ponad 40 aktualizacji od 2013 roku i jest już ogromną bestią , która swoimi dodatkami i możliwościami potrafi wciągnąć na setki dodatkowych godzin.
 

 
Tymczasem Red Dead Redemption 2 sprzedało się do tej pory w 38 milionach egzemplarzy, co byłoby również zdumiewającym osiągnięciem firmy. Rockstar twierdzi, że wycieczka Arthura Morgana jest drugą najlepiej sprzedającą się grą w USA w ciągu ostatnich trzech lat, co jest bardzo specyficzną statystyką, ale wyraźnie wskazuje na udany produkt.
 
A Ty jaką posiadasz wersję gry (cyfrową czy pudełkową) i na jaką platformę? Podziel się swoją wypowiedzią w komentarzu poniżej.
Read more...
 • Similar Content

  • By Gangst3r
   Ile gier cyfrowych zostanie utraconych, gdy Sony zamknie sklepy na PlayStation 3, PS Vita i PSP? Według VGC, patrzymy na około 2200 tytułów, których nie będzie można kupić na PlayStation w żadnej formie po zamknięciu serwerów PS3 i PSP, który ma nastąpić 2 lipca, a serwerów PS Vita 27 sierpnia.
    
   Jest tu kilka zastrzeżeń, na które warto zwrócić uwagę: jeśli kupisz jakiś tytuł przed podanymi wyżej datami, nadal będziesz mieć do niego dostęp na liście pobierania, więc nie zniknie on całkowicie na zawsze. Podobnie, wiele z 2200 gier, o których mowa powyżej, będzie nadal dostępnych do kupienia w innych witrynach sklepowych, takich jak Steam i Xbox.
    
   Jednak istnieje około 120 tytułów, które nigdy nie będą już dostępne do zakupu po dokonaniu tego posunięcia. VGC zestawił dane w następujący sposób, chociaż podkreśla, że tego rodzaju analiza jest trudna i mogą występować pewne niedokładności. Wynika to z rozbieżności, na przykład niektórych tytułów potencjalnie usuniętych z różnych witryn sklepowych w przeszłości. W związku z tym liczby te należy traktować jako raczej orientacyjne, a nie zimne, twarde fakty. Więc ile i na jaką platformę utracimy najwięcej cyfrowych gier po zamknięciu usługi Playstation Store przez Sony? Zajrzyjcie do stworzonej prze VGC listy poniżej:
   Około 730 cyfrowych gier PS3
   Około 630 cyfrowych gier PS Vita
   Niewielka liczba cyfrowych gier na PSP
   293 PlayStation Minis
   336 Klasyki PS2
   Około 260 klasyków z PS1

   Prawdopodobnie warto wspomnieć, że sprzęt PS3 zawsze będzie w stanie odtwarzać fizyczne dyski PS1, ponieważ jest to część zestawu funkcji sprzętu. Podobnie konsole PS3 pierwszej generacji mogą również odtwarzać dyski PS2. Wiele PlayStation Minis, takich jak Coconut Dodge, otrzymało ulepszone porty PS Vita - ale one również przestaną istnieć.
   Najważniejsze jest to, że niepokojąca liczba gier na PlayStation nie będzie już dostępna do kupienia i chociaż nie wszyscy będą zbyt zdenerwowani tą wiadomością, prawdopodobnie wszyscy możemy się zgodzić, że wolelibyśmy poznaj inny, mniej drastyczny wynik. Jeśli szukasz listy gier, które powinieneś kupić, póki jeszcze możesz, zapoznaj się z naszymi 10 grami na PS3 przeznaczonymi wyłącznie do użytku cyfrowego, które należy kupić, zanim firma Sony zamknie na dobre PS Store.
  • By Gangst3r
   Cóż, w końcu nadszedł ten czas. Po zeszłym roku, gdy przeprojektowany został sklep internetowy PlayStation, który nie bez powodu "opuścił" kategorie gier PS3 i PS Vita, wielu widziało już pewne znaki od Sony. W zeszłym tygodniu pojawiły się doniesienia o zamknięciu przez Sony zarówno sklepów PS3, jak i PS Vita, a wkrótce potem zostały one oficjalnie potwierdzone. Na szczęście gracze nadal mogą ponownie pobrać swoje istniejące biblioteki, ale właściciele PS3 mają tylko czas do 2 lipca, aby kupić cokolwiek nowego.
    
   Choć nie jest to zaskakujące, z pewnością rozczarowuje, a to masowe wycofywanie oznacza, że żegnamy się z wieloma fantastycznymi grami, które nigdy nie doczekały się fizycznej premiery. Dla każdego, kto chce zdobyć kilka perełek przed nadejściem lipca, przedstawimy kilka najlepszych gier, które nadal są na topie, zanim znikną na zawsze.
   Ostrzegam, że wszystko, co ma PS5 i ponowne wydanie, nie jest tutaj brane pod uwagę, a to wykluczenie dotyczy również wszystkich nadal dostępnych PS1 i PS2 Classics. Jeśli wersje detaliczne istnieją na innych platformach - lub tylko w Japonii bez obsługi w języku angielskim - zostaną one odnotowane. Tak więc, mimo że PS3 zostało jeszcze trochę życia, oto 10 z bardziej znanych gier, które zalecamy wypróbować.
   Bionic Commando Rearmed (PS3)
   Wydawca: Capcom / Deweloper: GRIN
   Data wydania: 14 sierpnia 2008 (USA) / 15 sierpnia 2008 (Wielka Brytania / UE)
   Jedna z wcześniejszych serii Capcom, Bionic Commando pojawiła się po raz pierwszy w 1987 roku, widząc kilka podręcznych kontynuacji, zanim po cichu zniknęła. Pod koniec 2000 roku przeszedł znaczny restart, który rozpoczął się od przerobienia gry na NES z 2008 roku Bionic Commando Rearmed. Stworzony przez Grina, Rearmed zagrał Nathana 'Rad' Spencera z jego bionicznym ramieniem, którego używał jako broni lub do poruszania się po różnych obiektach.
   Walcząc dla Federacji przeciwko nazistowskim Badds, Spencer ma za zadanie zniszczyć broń znaną jako projekt Albatross, ostatecznie stawiając czoła Hitlerowi Przywódcy.
    
   Sprawdził się wyjątkowo dobrze, ale pomimo tego sukcesu, Capcom nigdy nie wydał go fizycznie, być może w wyniku słabej sprzedaży Bionic Commando. Mimo to, Rearmed 2 pojawił się dwa lata później i chociaż fizycznie nie istnieje na PS3, obejmowała go kolekcja Capcom Digital na konsolę Xbox 360.
    
   Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD (PS3)
   Wydawca: Konami / Deweloper: MercurySteam
   Data wydania: 29 października 2013 (USA) / 30 października 2013 (Wielka Brytania / UE)
   Castlevania zaginęła od jakiegoś czasu. Podczas gdy seria Netflix została odnowiona na czwarty sezon, nie widzieliśmy nowej gry konsolowej od czasu, gdy przyjemny Lords of Shadow 2 z 2014 roku kontynuował zatrzymany teraz restart 3D Konami. Chociaż Bloodstained: Ritual of the Night jest teraz następcą tradycyjnej rozgrywki 2D Castlevanii, Konami zaoferował nam ostatni powrót w 2013 roku z Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD.
   Rozgrywający się po Lords of Shadow, ten side-scroller przedstawił nam podzieloną narrację dotyczącą potomków Gabriela Belmonta. Wcieliliśmy się w Simona Belmonta, Trevora Belmonta i Alucarda. Pomimo dobrych recenzji, edycja HD nigdy nie została fizycznie wydana, a kolekcja Lords of Shadow firmy Konami zawierała ją tylko jako kod kuponu. W związku z tym, jeśli szukasz fizycznej kopii, jedyną opcją jest edycja Nintendo 3DS.
    
   Critter Crunch (PS3)
   Wydawca: Capybara Games / Producent: Capybara Games
   Data wydania: 8 października 2009 (USA) / 19 listopada 2009 (Wielka Brytania / UE)
   Capybara Games powróciło na PlayStation w zeszłym roku z Below, ale w 2009 roku zyskało sławę dzięki Critter Crunch. Początkowo wydana na telefony komórkowe, ta zręcznościowa gra logiczna przyniosła nowe spojrzenie na Bust-A-Move. Grałeś jako Biggs, puszysty mieszkaniec lasu z dużym apetytem, używając języka do chwytania zwierzątek i kontrolowania łańcucha pokarmowego.
   Twój cel był prosty, nakarmić te stworzenia innymi stworzeniami, aż wybuchną, co zapewniło Biggsowi klejnoty do skonsumowania. Oferując tryb przygodowy i grę kooperacyjną.

   Hard Corps: Uprising (PS3)
   Wydawca: Konami / Developer: Arc System Works
   Data wydania: 15 marca 2011 (USA) / 23 marca 2011 (Wielka Brytania / UE)
   W ciągu ostatniej dekady Contra przeżyła ciężką jazdę. Pomiędzy Pachislot a zgłoszeniami na urządzenia mobilne, Rogue Corps w 2019 roku stworzył całkowicie okropne doświadczenie, ale w 2011 roku Konami dało nam bardzo zabawny spin-off. Opracowany przez Arc System Works Hard Corps: Uprising jest zarówno prequelem oryginalnej gry, jak i spin-offem Contra: Hard Corps.
   Wcielając się w rolę pułkownika Bahamuta, Uprising zawierał te same mechaniki biegania i broni, których spodziewaliśmy się, pozwalając nam grać w pojedynkę lub w trybie współpracy dla dwóch graczy. Zapewniając bardziej estetykę anime, wielu zauważyło trudną rozgrywkę Uprising i spotkało się z pozytywnym przyjęciem, uważanym za godną ewolucję Contra.
    
    
   House of the Dead 4 (PS3)
   Wydawca: SEGA / Deweloper: SEGA
   Data wydania: 17 kwietnia 2012 (USA) / 18 kwietnia 2012 (Wielka Brytania / UE)
   Wsparcie SEGA dla House of the Dead nigdy nie zniknęło całkowicie, ale konsole domowe mają chwiejną historię z ich strzelankami kolejowymi o tematyce horroru. Kontynuując House of the Dead: Overkill z 2011 roku, w 2012 roku House of the Dead 4 pojawiło się na PS3 i jest to obecnie jedyny sposób na granie poza salonem gier.
   Rozgrywający się pomiędzy House of the Dead 2 i III, graliśmy jako agenci AMS James Taylor i Kate Green w śmiesznej fabule w stylu filmu B, walcząc z nieumarłymi i powstrzymując światowy atak rakietowy. Ta gra z bronią lekką, oferująca lokalną kooperację dla dwóch graczy, idealnie pasowała do PlayStation Move - nie martw się, obejmuje również obsługę DualShock 3.
    
   inFAMOUS: Festival of Blood (PS3)
   Wydawca: Sony Computer Entertainment / Deweloper: Sucker Punch Productions
   Data wydania: 25 października 2011 (USA) / 26 października 2011 (Wielka Brytania / UE)
   W tym momencie każdy fan Sony powinien znać Sucker Punch Productions. Odnosząc wczesne sukcesy z Sly Cooper, a ostatnio z Ghost of Tsushima, w erze PS3 Sucker Punch skupił się wyłącznie na inFAMOUS. Oferując nam przygodę akcji w otwartym świecie, wcieliliśmy się w Cole'a McGratha, kuriera z supermocarstwami elektrycznymi. Pozwolenie graczom na używanie tych mocy do dobra lub zła w ramach systemu karmy stało się hitem.
   Nadejdzie 2011, następna część, a wraz z nią samodzielne rozszerzenie, które wkrótce pojawiło się na rynku i wierzyliśmy, że jest „wspaniałym dodatkiem do serii”. Nazywając ją Świętem Krwi, ta niekanoniczna przygoda zachowała ustawienia inFAMOUS 2, ale nastąpiła po przemianie Cole'a w wampira, usuwając system Karma. Podobnie jak Mirror of Fate HD, Święto Krwi było częścią fizycznej kolekcji inFAMOUS firmy Sony, ale Święto Krwi było dostępne tylko po pobraniu kodu.
    
   Might & Magic: Clash of Heroes HD (PS3)
   Wydawca: Ubisoft / Producent: Capybara Games
   Data wydania: 12 kwietnia 2011 (USA) / 13 kwietnia 2011 (Wielka Brytania / UE)
   Odkąd pojawił się w 1986 roku, Might & Magic nie widział końca wpisów, ale tylko nieliczne trafiły na PlayStation. Oddział od serii Heroes of Might and Magic, Clash of Heroes firmy Ubisoft zaoferował nam ciekawy spinoff w 2009 roku. Ustawiony 40 lat przed wydarzeniami z Heroes of Might and Magic V, ten wpis przyjął zdecydowanie inne podejście, włączając w to zagadkowa mechanikęw grę RPG, przypominającą Puzzle Quest.
   W tej kampanii, w której uczestniczy pięciu bohaterów, walczyliśmy z Lordem Demonów Azh Rafirem, przywracając pokój w świecie Ashanu. Początkowo wydany z krytycznym sukcesem na Nintendo DS, port HD pojawił się dwa lata później na PS3 i mieliśmy podobnie wysokie opinie, nazywając to „wciągającą strategią RPG, która jest tak głęboka, jak dostępna”. Na szczęście Ubisoft wypuścił fizyczne edycje na DS i PC, więc ta nie znika całkowicie.
    
   PixelJunk Racers: 2nd Lap (PS3)
   Wydawca: Sony Computer Entertainment / Deweloper: Q-Games
   Data wydania: 13 września 2007 (USA) / 25 października 2007 (Wielka Brytania / UE)
   Seria PixelJunk firmy Q-Games jest trudna do podsumowania. Dzięki zgłoszeniom obejmującym zarządzanie jedzeniem o tematyce zombie, łamigłówki platformowe i obronę wieży, możesz zapomnieć, że zaczęło się to od PixelJunk Racers w 2007 roku. Oferując nam wyścigi samochodów slotowych na 10 różnych torach, Racers oferował zarówno turnieje dla jednego gracza, jak i tryb wieloosobowy offline dla siedmiu graczy.
   Chociaż początkowe recenzje były mieszane, Racers otrzymali w 2010 roku rozszerzoną wersję o nazwie 2nd Lap, która była bezpłatną aktualizacją dla obecnych właścicieli. 
    
   Kolekcja Resident Evil Chronicles HD (PS3)
   Wydawca: Capcom / Deweloper: Cavia
   Data wydania: 26 czerwca 2012 (USA) / 27 czerwca 2012 (Wielka Brytania / UE)
   Chronicles to ciekawy punkt zwrotny w historii Resident Evil. Chociaż większość spin-offów stworzyła własne historie, te dwa wpisy oferowały powtórzenie głównych gier, zamieniając je w strzelanki z lekką bronią na Nintendo Wii. Zaczęło się od The Umbrella Chronicles z 2007 roku, które obejmowało Zero, Resident Evil i 3: Nemesis z perspektywy Alberta Weskera, a następnie zakończyło się oryginalnym ostatnim rozdziałem.
   Prace szybko rozpoczęły się nad kontynuacją zatytułowaną The Darkside Chronicles, oprawioną jako prequel Resident Evil 4. Ustawione dwa lata wcześniej graliśmy jako Leon S. Kennedy i Claire Redfield, a to opowiadało o wydarzeniach Resident Evil 2 i Code: Veronica. Ostatecznie Capcom przeniósł obie gry na PS3 ze wsparciem dla PlayStation Move. Ta edycja została wydana tylko w Japonii, ale angielskie kopie Wii nadal sprzedają się tanio.
    
   Vandal Hearts: Flames of Judgment (PS3)
   Wydawca: Konami / Deweloper: Konami
   Data wydania: 21 stycznia 2010 (USA) / 4 marca 2010 (Wielka Brytania / UE)
   Kiedy myślisz o Konami i grach RPG, są szanse, że lepiej znasz Suikoden, niż Vandal Hearts. Zapewniając nam turową taktyczną grę RPG, Vandal Hearts po raz pierwszy pojawiło się w 1996 roku na PS1, a jego kontynuację ukazało się trzy lata później, zanim ucichło. Ponad dekadę później Konami wydało prequel z Flames of Judgment. Po tym, jak grupa bandytów splądrowała twoje rodzinne miasto, nasz bohater i przyjaciele wyruszają, aby odkryć przyczynę, prowadząc do opowieści o wojnie, zdradzie i ratowaniu świata. Nie była to najbardziej innowacyjna gra - również otrzymująca znaczącą krytykę za swój styl graficzny - ale większość zgodziła się, że Flames of Judgment zapewniała dobre wrażenia z gry RPG i dość dobrze ją przyjęto.
    
    
   Na koniec chcielibyśmy również wyróżnić gry takie jak Bomberman Ultra, Galaga Legions DX, Dustforce, Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars, Trash Panic, After Burner Climax i wiele innych, których nie wymieniono na liście powyżej.
    
   Czy zbierzesz którekolwiek z nich, zanim znikną? Masz faworyta, którego głupio przegapiliśmy? Powiadom nas w komentarzach poniżej!
  • By Gangst3r
   Sony zamyka sklep PlayStation 3 już 2 lipca, co skłoniło wielu do uruchomienia konsoli zeszłej generacji, aby dokonać kilku zakupów, zanim zniknie na zawsze. Chociaż nadal będziesz mógł pobierać wszystkie tytuły, które wybrałeś w przeszłości, zamknięcie PS Store oznacza, że istnieje wiele gier, których nie będzie można już kupić, ponieważ nigdy nie otrzymały one wydania fizycznego.
    
   Oczywiście, przy tak wielu próbach skompletowania swoich cyfrowych kolekcji oprogramowania, w tej chwili coraz większy nacisk kładzie się na sklep PS3 - i nie trzyma się go zbyt dobrze. W sieci momentalnie rozpalił się ogień, gdy użytkownicy zaczęli narzekać na dwa bardzo specyficzne błędy: 80029509 i 80029721. Te kody pojawiają się podczas próby pobrania oprogramowania, niezależnie od tego, czy jest to nowy zakup, czy coś starszego z listy pobierania użytkownika.
    
   Wygląda na to, że Sony zaniedbało swoje obowiązki, zapewniając rzetelną obsługę klienta, ponieważ duża część jej personelu jest przeszkolona w zakresie rozwiązywania problemów z PS5 i PS4 - i tudzież niekoniecznie z PS3. Po przeczytaniu dziesiątek postów w mediach społecznościowych i wątków na forum wciąż nie znaleźliśmy rozstrzygającej odpowiedzi. Kilku użytkownikom udało się włączyć i wyłączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, ale wielu innych zgłosiło, że nawet to nie działa.
    
   Może się zdarzyć, że serwery PS3 po prostu doświadczają teraz bezprecedensowego ruchu; Firma Sony mogła przez lata zmniejszać obsługę systemu, ale teraz nastąpił nagły wzrost aktywności, z którym z trudem sobie radzi. W każdym razie producent będzie musiał znaleźć rozwiązanie, ponieważ będzie miał skandal, jeśli te problemy nie zostaną odpowiednio rozwiązane przed 2 lipca.
    
   Będziemy kontynuować badanie i zaktualizujemy je, jeśli dowiemy się czegoś więcej.
  • By Gangst3r
   Deweloper Guerrilla Games zamknął oficjalną stronę Killzone, co oznacza, że nie jest już dostępna w oryginalnej formie. W jej miejsce zostało utworzone przekierowanie do PlayStation.com wraz z krótką wiadomością od holenderskiego zespołu. Brzmi ono:
    
   Notatka wyjaśnia dalej, że chociaż tryby gry wieloosobowej, statystyki graczy i dane rankingowe Killzone: Shadow Fall i Killzone: Mercenary będą dalej aktywne, to nie można już tworzyć ani zarządzać klanami w tej pierwszej. Tytuł na PS4 stracił tę możliwość, gdy strona została zamknięta.
    
   Na koniec Guerrilla Games kończy pracę, dziękując fanom, którzy odwiedzili stronę.
    
   Czy myślisz, że Killzone kiedykolwiek powróci, czy to kolejny gwóźdź do trumny (całkiem niezłej) serii? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.
  • By Vice
   PS3 jako 'kombajn multimedialny' ?
    
   Witam, zastanawiam się nad kupnem PS3.. miałby być wykorzystywane glownie pod kątem odtwarzacza filmów HD
   w tej chwili mam Xboxa z XBMC2012 i oglądam tylko DVD9tki na telewizorze fullHD 32", wyglądają zaskakująco dobrze, ale kusi mnie żeby w końcu iść z duchem czasu i zostawić to nędzne DVD, przesiadając się chociaż na rozdzielczość 1280x720..
    
   z tego co mi wiadomo, PS3 odtwarza format .mkv, a to rozszerzenie jest obecnie najbardziej popularne, jednak ludzi piszą różnie.. i sam już nie wiem, nie mam zamiaru transkodować filmów, chce je tylko udostępniać przez PS3media server, dlatego też X360 się do tego nie nadaje, jest strasznie ograniczony pod kątem obsługiwanych formatów.
    
   W tej chwili odpalenie filmu na XBMC ogranicza się do tego przesłania przez FTP - to mi pasuje, nie chce mi się bawić w muxowanie itp. zabiegi.
   -opłaca się zamienić X1 na PS3 ?
   Proszę o opinie.
   z góry dzięki.
 • Forum Statistics

  6,040
  Total Topics
  31,873
  Total Posts
 • Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

 • Member Statistics

  8,285
  Total Members
  23,331
  Most Online
  Mika123
  Newest Member
  Mika123
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.