Jump to content
 • Similar Content

  • By Gangst3r
   Forever Entertainment ogłosiło remake oryginalnego House of the Dead , który przy wsparciu wrocławskiego studia MegaPixel Studio S.A. ma pojawić się na wszystkich dostępnych platformach.
    
   Istnienie tej gry zostało faktycznie ujawnione w 2019 roku, wraz z remakiem House of the Dead 2, a raport sugerował, że The House of the Dead: Remake prawdopodobnie pojawi się zarówno na konsolach domowych poprzednie i obecnej generacji, PC oraz przenośnej konsoli Nintendo Switch.
    

   Jak dotąd, The House of the Dead: Remake został potwierdzony dopiero na tą ostatnią (Nintendo Switch) i ma zostać wydany w pewnym momencie w 2021 roku. Warto zauważyć, że pierwszy zwiastun gry nie wspominał o tym, że będzie dostępny na dowolnej platformie.
   Będziemy musieli poczekać na więcej szczegółów dotyczących wersji stacjonarnych konsol, ale z pewnością mamy nadzieję, że w końcu ją zobaczymy! Choć chyba najważniejszą jest to czy pojawi się jakiś dedykowany Lightgun współpracujący z obecnymi telewizorami LCD...
    
   Myślisz, że w tym roku zobaczymy The House of the Dead: Remake na Xbox'ach oraz Playstation? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej.
  • By Gangst3r
   Znakomity spin-off gry Yakuza, Judgment pojawił się już 23 kwietnia na PlayStation 5 oraz Xbox Series X | S, ale wygląda na to, że SEGA jest już gotowa podzielić się tym, co będzie dalej z bohaterem Takayukiem Yagamim. Oficjalna strona gry zawiera zapowiedź z 7 maja 2021 r., która została nazwana Dniem Sądu. Powyższy film YouTube będzie gospodarzem ujawnienia, które zostało przesłane z dużą ilością czasu do stracenia. Zostanie uruchomiony o 16:00 w wyżej wymienionym dniu.
    
   Czym może być to ogłoszenie? Nasze umysły natychmiast przechodzą do pełnoprawnej kontynuacji, która jest bardzo potrzebna po niesamowitym debiucie spin-offu na PS4/Xbox One. Inną możliwością jest potwierdzenie wersji na PC oryginalnej gry, ale wydaje się, że SEGA kładzie przyzwoitą wagę za tym ujawnieniem, a coś takiego wydaje się zbyt proste. Wydawca niedawno zarejestrował znak towarowy dla „Lost Judgement”, który niektórzy przyjęli jako kontynuację Judgementu. Mamy nadzieję, że tak jest, ale spekulacje to wszystko, co naprawdę możemy zrobić to poczekać na odpowiedzi do 7 maja 2021 roku - godzina 16:00.
    
    
   Czy byłbyś zainteresowany Judgementem 2? Zbadaj miejsce zbrodni w komentarzach poniżej.
  • By Gangst3r
   SEGA niedawno zarejestrowała znak towarowy dla „Lost Judgement” w Japonii, jak zauważył Gematsu. Nie ma wyraźnego wskazania, czym może być „Lost Judgment”, ale to nie powstrzymało ludzi przed łączeniem kropek; czy to potencjalna kontynuacja Judgement, spin-offu Yakuzy, który ukazał się w 2019 roku?
    
   Z pewnością możemy zobaczyć związek, ale nie jest to rozstrzygający dowód. Znów ten znak towarowy został zarejestrowany w Japonii, a w Japonii Judgment nie nazywa się Judgment - nazywa się Judge Eyes. W związku z tym ta teoria kontynuacji wydaje się nieco rozciągnięta. O ile SEGA nie planuje rebrandingu Judgment w Japonii, to póki co nie widzimy, z czym to powiązać.
   Nie oznacza to jednak, że nigdy nie będzie kontynuacji Judgment. Wszyscy wiemy, że SEGA lubi wydawać co roku nowy tytuł Yakuzy, a historia nieszczęśliwego detektywa Yagami była hitem na PlayStation 4. Biorąc pod uwagę, że w przyszłym miesiącu pojawi się remaster PS5, ostateczna kontynuacja pewnie jest na kartach - po prostu nie jesteśmy pewni, czy ten znak towarowy jest dowodem, którego potrzebujemy.
    
   Czy zagrałbyś w sequel Judgement? Przeprowadź własne dochodzenie w sekcji komentarzy poniżej.
 • Forum Statistics

  5,503
  Total Topics
  30,616
  Total Posts
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 12 Guests (See full list)

 • Member Statistics

  8,274
  Total Members
  23,331
  Most Online
  Dziubek
  Newest Member
  Dziubek
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.