Jump to content

Nowa przeglądarka internetowa Xbox może uruchamiać gry PS1 i Nintendo 64

Długo oczekiwana nowa przeglądarka Edge oparta na Chromium w końcu została wydana, ale nie spodziewaliśmy się, że tak szybko użytkownicy Xbox znajdą nowe sposoby wykorzystania jej możliwości do grania w gry z innych platform.
 
Popularny YouTuber MVG (Modern Vintage Gamer) jako pierwszy podkreśla nowe możliwości emulacji w przeglądarce, wskazując, że wiele gier z PlayStation 1, Nintendo 64, SEGA Genesis i innych działa naprawdę dobrze na nowym Edge. Minus? Nie możesz grać w nie legalnie, ponieważ nie ma możliwości załadowania własnych gier przez przeglądarkę.
 
 
Zamiast tego musisz polegać na stronach, które już hostują te gry (do których z oczywistych względów nie będziemy tutaj linkować), ale film jest fascynującym materiałem, pokazującym, że takie jak F-Zero i Tekken 3 działają z prawie pełną prędkością.
 
To oczywiście nie tylko emulacja, ponieważ istnieje wiele innych gier internetowych, które działają dobrze z nową przeglądarką, a dzięki dodaniu obsługi myszy i klawiatury, takie jak Quake JS działają doskonale również na Xbox Series X i Series S. Nie wspominając już o platformie Google Stadia, który jest również obsługiwany. Teraz wystarczy poczekać na Geforce Now i gry ekskluzywne z konsoli konkurencji staną dla nas otworem!
 
Do czego do tej pory używałeś nowej przeglądarki Xbox? Daj nam znać w komentarzach poniżej.
Read more...

Project Magnum wygląda bardzo efektownie w zwiastunie - nadchodzi nowa gra dla PS4 oraz PS5

Nowy zwiastun właśnie wylądował na stronie YouTube PlayStation i dotyczy gry znanej obecnie jako Project Magnum. Opracowany przez studio Nat Games z Seulu, nie ma jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat gry, z wyjątkiem wspomnianego wideo. Zalecamy zaznaczyć powiadomienie na kanale ponieważ sądząc po zwiastunie szykuje się bardzie ciekawa strzelanka z opcji kooperacji.
 
 
 
Nadchodząca gra to kolejny tytuł akcji z elementami RPG i choćby wydawało się, że w tej kategorii jest spory przesyt, to się ostatnio nie pojawiło się nic ciekawego, a powyższy zwiastun zachwyca efektowną walką i imponującymi wrogami. Wydaje się, że można go grywać w trybie współpracy z maksymalnie czterema osobami, a dzięki tym fajnym haczykom do grapplingu wygląda jak kinetyczna i wciągająca galeria strzelanin.
 
Nie ma jeszcze daty premiery dołączonej do gry, ale mam nadzieję, że ta nie jest odległa i zobaczymy Project Magnum na początku przyszłego roku. Wygląda to obiecująco, ale tak naprawdę nie wystarczy, aby dokonać osądu. Mimo to cieszymy się, że możemy dowiedzieć się więcej.
 
Co sądzisz o Projekcie Magnum? Przejdź do sekcji komentarzy poniżej, aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
Read more...

Hyperkin przywraca oryginalny kontroler Xbox Duke

Być może pamiętasz, że klasyczny oryginalny kontroler Xbox "Duke", który był pierwszym kontrolerem stworzonym przez Microsoft dla oryginalnej konsoli Xbox. Jeśli nie to masz dobrą okazję sobie przypomnieć ponieważ teraz firma Hyperkin wymyśla go na nowo, a ich "nowy kontroler", czyli Xbox 20th Anniversary Edition ma pojawić się w pod koniec tego roku.
 
Szczegóły odnośnie sprzętu są praktycznie nieznane, ale wiemy, że będzie kompatybilny z Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PC (Windows 10) i podobnie jak poprzednia wersja, będzie wyposażony w oryginalną animację startową Xbox.
 
 
Jak widać, będą dwie różne wersje - jedna w kolorze białym i jedna w kolorze czarnym - podczas gdy stare białe i czarne przyciski na kontrolerze będą działać jako spusty (RB i LB). Pojawi się także przycisk Udostępnij znany z konsoli Xbox Series X|S.
 
Hyperkin był twórcą poprzedniej wersji "Duke'a" na Xbox One (dostępnego w trzech kolorach), więc jeśli podobała ci się tamta wersja, prawdopodobnie spodoba ci się również ta. Firma nie bez powodu wskrzesza po raz kolejny kontrolery, ponieważ tym razem marka Xbox ma obchodzić swoje 20-lecie, które wypada 5 listopada 2021 r. Być może przed tą datą otrzymamy oficjalnie możliwość zamówienia kontrolera.
 

 
Wciąż czekamy na szczegóły dotyczące cen, ale damy Ci znać więcej, gdy zostanie ujawnione.
 
Chcesz odebrać nowy kontroler 20th Anniversary Duke Edition dla konsoli Xbox? Daj nam znać poniżej.
Read more...

Na PS5 mogą pojawić się odświeżone wersje gier Twisted Metal oraz WipeOut

Młyn plotek wciąż się kręci i chociaż zawsze jesteśmy podejrzliwi wobec źródeł mediów społecznościowych, przypuszczamy, że brzmią one wystarczająco rozsądnie. Pierwszym z nich jest  Tom Henderson z  DualShockers,  który pokazał, że jego informacje często się potwierdzają - przykład mamy w przeciekach Battlefield przez niego udostępnionych. Opublikował tajemniczy obraz z jedną z postaci z gry Twisted Metal (Sweet Tooth) wraz z podpisem 2023, prawdopodobnie sugerując jakiś rodzaj odrodzenia  Twisted Metal w tym roku. 
 
  Normalnie wzruszylibyśmy ramionami, ale  Sony pracuje nad dużym programem telewizyjnym  opartym na serii walk samochodowych, a także chce tworzyć więcej gier dla wielu graczy. Zawsze czuliśmy, że japoński gigant przegapił sztuczkę z tą kultową serią (przy, której notabene sporo czasu spędziło się przy konsoli PS2): wyobraź sobie, jak dobry byłby na przykład Twisted Metal o tematyce Battle Royale.
 
  Pojawiły się również spekulacje dotyczące nowej gry  WipEout.  Dzieje się tak dzięki uprzejmości gospodarza Xbox Era Nicka Bakara, który twierdzi, że futurystyczna seria wyścigowa powróci, z pełnym wsparciem dla zestawu Playstation VR nowej generacji. Podejrzewa, że deweloper odpowiedzialny za Destruction AllStars (Lucid Games) jest u steru, a po tym, jak doskonała aktualizacja wirtualnej rzeczywistości dla WipEout Omega Collection przekroczyła oczekiwania, z pewnością ma to sens.
 
Zawsze jesteśmy sceptyczni wobec tego rodzaju historii, ponieważ bardzo łatwo jest wymyślić rozsądne prognozy takie jak te i ukryć je jako plotki. Niemniej jednak typerzy w tym przypadku mają wystarczająco dużo potwierdzonych wcześniej informacji, aby zasugerować, że nie są wtajemniczeni w sprawy wewnętrzne firmy, dlatego wydaje nam się, że faktycznie możemy zobaczyć, jak Sony przywraca te legendarne serie.
Read more...
 • Popularne artykuły

 • What's New?

  The most interesting information from the web in one place

  120 posts in this category

  1. Toy Soldiers HD wyznacza nową październikową datę premiery

   Od jakiegoś czasu uważnie obserwujemy Toy Soldiers HD, który jest remasterem HD popularnej gry wydanej w 2010 roku, ale niestety jej data premiery została przesunięta nieco dalej, tym razem musimy poczekać do 21 października.
    
   Powodem jest zapewnienie jednoczesnego wydania gry na wszystkich platformach (w tym PlayStation 4 i Nintendo Switch), a także rozwiązanie niektórych drobnych problemów, takich jak nieprawidłowe wyświetlanie tabel wyników.
    
   Jeśli nie kojarzysz tytułu, to przypominamy, Toy Soldiers była jedną z popularnych gier wchodzących w skład Xbox Live Arcade na Xbox 360, wydaną w 2010 roku i zyskującą prawie 4 miliony graczy. Wersja HD zawiera ulepszoną rozgrywkę, nigdy wcześniej nie odtwarzane treści, ulepszoną grafikę HD, ulepszoną kamerę i dźwięk oraz wszystkie wcześniej wydane DLC.
    
   W oczekiwaniu na premierę możesz sprawdzić dziewięć minut materiału z rozgrywki w powyższym filmie.
    
   Czy w październiku powrócicie na pole bitwy z Toy Soldiers HD? Powiedz nam poniżej.

   0 comments
   29 views
  2. Zainspirowany Medievil Pumpkin Jack zmierza na konsole w samą porę przed Halloween

   Pumpkin Jack pojawił się na Xbox One oraz PS4 w zeszłym roku i był zaskakująco zabawną platformówką ze wspaniałym upiornym nastrojem. Teraz gra zmierzam ponownie na konsole w postaci bezpłatnej aktualizacji dla nowej generacji, która ma być dostępna od 27 października.
    
   Zainspirowana grami takimi jak MediEvil i Jak & Daxter, wersja nowej generacji wprowadzi dwie nowe opcje graficzne dla graczy. Tryb wydajności będzie ukierunkowany na obraz 4K przy 60 klatkach na sekundę, podczas gdy imponujący tryb jakości zobaczy 4K / 30FPS w pakiecie z ray tracingiem.
    
   Grając w tę grę w zeszłym roku, zdecydowanie ją polecamy. Naprawdę wydaje się, że ożywa zmodernizowany oryginalny tytuł Xbox, z wymagającą platformówką, zabawnymi mini-grami i szybką walką.
    
   Jeśli szukasz przyjemnej małej przygody w tym sezonie Halloween, aby odwrócić uwagę od innych przerażających gier na rynku, możesz wybrać wersję na Xbox One/PS4 teraz przed premierą nowej generacji. Będzie to bezpłatna aktualizacja, gdy zostanie uruchomiona na Xbox Series X|S / PS5 i jest obecnie w Microsoft Store (137,49 PLN) oraz PS Store za 62,50 PLN lub dla posiadaczy Plusa.
    

    
   Dla przypomnienia gra miała swoją premierę 23 października 2020 i została wydana na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Android.
    
   Czy będziesz sprawdzać Pumpkin Jack w Halloween na konsoli nowej generacji? Napisz do nas komentarz i daj nam znać.

   0 comments
   40 views
  3. Project Magnum wygląda bardzo efektownie w zwiastunie - nadchodzi nowa gra dla PS4 oraz PS5

   Nowy zwiastun właśnie wylądował na stronie YouTube PlayStation i dotyczy gry znanej obecnie jako Project Magnum. Opracowany przez studio Nat Games z Seulu, nie ma jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat gry, z wyjątkiem wspomnianego wideo. Zalecamy zaznaczyć powiadomienie na kanale ponieważ sądząc po zwiastunie szykuje się bardzie ciekawa strzelanka z opcji kooperacji.
    
    
    
   Nadchodząca gra to kolejny tytuł akcji z elementami RPG i choćby wydawało się, że w tej kategorii jest spory przesyt, to się ostatnio nie pojawiło się nic ciekawego, a powyższy zwiastun zachwyca efektowną walką i imponującymi wrogami. Wydaje się, że można go grywać w trybie współpracy z maksymalnie czterema osobami, a dzięki tym fajnym haczykom do grapplingu wygląda jak kinetyczna i wciągająca galeria strzelanin.
    
   Nie ma jeszcze daty premiery dołączonej do gry, ale mam nadzieję, że ta nie jest odległa i zobaczymy Project Magnum na początku przyszłego roku. Wygląda to obiecująco, ale tak naprawdę nie wystarczy, aby dokonać osądu. Mimo to cieszymy się, że możemy dowiedzieć się więcej.
    
   Co sądzisz o Projekcie Magnum? Przejdź do sekcji komentarzy poniżej, aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.

   0 comments
   56 views
  4. Crysis Remastered Trilogy pojawi się na konsolach oraz PC już w październiku

   Przygotuj się, ponieważ Crytek ogłosił, że niecierpliwie oczekiwana gra Crysis Remastered Trilogy pojawi się na Xbox One, Xbox Series X|S, PS4/PS5 oraz PC już 15 października.
    
    
   W pakiecie znajdują się Crysis, Crysis 2 i Crysis 3, wszystkie trzy tytuły będą miały w pełni zremasterowane kampanie (bez trybu wieloosobowego), a jednocześnie zostaną zoptymalizowane i ulepszone dla konsol nowej generacji. Dzięki dynamicznej rozdzielczości posiadacze Xbox Series X|S oraz PS5 mogą spodziewać się grania w każdy tytuł z prędkością 60 klatek na sekundę, a także doświadczania różnych ulepszeń oświetlenia, postaci i środowiska za pomocą tekstur o wysokiej rozdzielczości.
    
   Oryginalny Crysis został zremasterowany w zeszłym  roku, ale był nękany mnóstwem problemów po premierze.  Crytek szybko zabrał się za stosowne poprawki i już  kilka miesięcy później gra była w lepszym stanie, jednak fani zostali ze złym smakiem w ustach. Później otrzymał podbicie w zaktualizowanej oprawie wizualnej dla konsol nowej generacji, a teraz nadeszło kolejne podejście z wypuszczeniem trylogii, miejmy nadzieję, dającej serii nowe życie.
    
   Crysis Remastered Edition ma być dostępny zarówno cyfrowo, jak i w fizycznej kopii, a ta ostatnia będzie również dostępna w pakiecie z dodatkową kartą graficzną (gra dla PC). Jeśli nigdy nie zanurzyłeś się w trylogii, to teraz jest najlepszy czas, aby nadrobić straty.
    
   Czy będziecie sprawdzać Crysis Remastered Trilogy na swoim sprzęcie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   5 views
  5. Battlefield 2042 zalicza opóźnienia, premiera w listopadzie

   Po różnych plotkach, które pojawiły się wcześniej w internecie, EA potwierdziło dziś wieczorem, że Battlefield 2042 rzeczywiście ma niewielkie opóźnienie, przesuwając się z 22 października na 19 listopada.
    
   W wiadomości na Twitterze zespół wyjaśnił, że "globalna pandemia stworzyła nieprzewidziane wyzwania" i dlatego uważają, że "ważne jest, aby poświęcić dodatkowy czas na realizację wizji Battlefield 2042".
    
    
   Jak wspomniano również w powyższej wiadomości, aktualizacje planowanej otwartej bety gry rzekomo pojawią się jeszcze w tym miesiącu, ale w momencie pisania tego tekstu nie udostępniono żadnych dalszych szczegółów.
    
   Opóźnienie Battlefield 2042 przesunie go w pracowity okres przedświąteczny, a gra pojawi się bardzo blisko Forza Horizon 5 (9 listopada) i Halo Infinite (8 grudnia). Opóźnienie jest rozczarowaniem, ale wiążemy z tym duże nadzieje i jesteśmy przekonani, że warto będzie czekać.
    
   Co sądzisz o opóźnieniu Battlefield 2042? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   4 views
  6. Ujawniono zwiastun gry WWE 2K22 bazujący na nowym silniku oraz datę premiery...

   Zostaliśmy uraczeni kolejnym spojrzeniem na WWE 2K22 w ramach SummerSlam w tym tygodniu, wraz z wiadomością, że gra zostanie oficjalnie wydana później, niż zwykle miało to miejsce dla marki WWE. Ten obecnie ustalono na marzec 2022 roku, czyli nie długo przed największym corocznym show WWE - WrestleMania.
    
    
   Zazwyczaj gry WWE zostały wydane pod koniec roku, jednak tym razem Take-Two wydaje się celować w sezon WrestleManii nie tylko z uwagi na dodatkowy czas umożliwiający dopracowanie gry, lecz także zwiększone zainteresowanie, jakie marka otrzyma na swoje największe wydarzenie roku.
    
   Niewiele możemy wynieść z powyższego materiału, ale ostatnie doniesienia informatorów sugerują, że "przeprojektowany silnik" gry działa naprawdę dobrze, więc miejmy nadzieję, że spełnia hype po rozczarowującym WWE 2K20.
    
   Zespół deweloperów na ten moment nie chce ujawniać żadnych informacji, a więcej szczegółów zostanie udostępnionych dopiero w styczniu 2021 roku.
    
   Masz duże nadzieje na WWE 2K22? Przemyślenia na temat zwiastuna i daty premiery? Powiedz nam w komentarzach.

   0 comments
   5 views
  7. GPD ma plany dotyczące własnego urządzenia przenośnego w stylu Switcha napędzanego przez Androida

   Od czasu sukcesu hybrydowego urządzenia Nintendo, rynek tabletów do gier został zalany produktami w stylu Switcha. Ostatnio widzieliśmy zapowiedź Valve Steam Deck - produktu, który co prawda wygląda całkiem obiecująco.
    
   Wygląda na to, że chińska firma technologiczna GPD wkrótce wejdzie (z powrotem) do akcji - firma niedawno ujawniła swoje plany dotyczące nowej przenośnej konsoli do gier, która będzie działać na Androidzie. Jak wyjaśnia XDA Developers, nazywa się GPD-XP i  ma być wyposażony w 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci UFS 2.1 (w tym obsługę kart MicroSD), obsługę 4G (z wyłączonymi funkcjami połączeń i SMS-ów) oraz wbudowany mikrofon.
    
   Tutaj robi się nieco ciekawiej. Wyróżniającą się cechą jest prawa strona systemu. Podczas gdy lewa strona ma stały drążek analogowy i panel sterowania - w tym niektóre fizyczne przyciski (znane z Androida), po prawej natomiast znajduje się "konfigurowalny i modułowy" magnetyczny dodatek.
   Ta sekcja urządzenia umożliwia dołączanie różnych typów elementów sterujących, jak widać na poniższym zdjęciu. W zależności od rodzaju gry, w którą grasz, możesz ją zasadniczo zmienić, aby dopasować ją do swoich potrzeb.
    
    
   System zawiera również szeroki 6,81-calowy wyświetlacz, który normalnie można znaleźć na smartfonie. W lewym dolnym rogu znajduje się nawet wbudowana kamera, a fizyczne przyciski można również przypisać do różnych obszarów ekranu - jeśli grasz w grę z wprowadzaniem dotykowym.
    
   GPD-XP będzie działał na baterii 7000mAh i powinien zapewnić około 12 godzin zabawy. Jeśli chodzi o system operacyjny, jest to najwyraźniej niestandardowa wersja Androida, chociaż wydanie międzynarodowe najwyraźniej zdecyduje się na Androida 11 i obejmie usługi Google, ale z pewnością nie obejdzie się bez stosownej nakładki.
    
   Nie ma jeszcze słowa na temat ceny systemu ani wstępnej daty premiery, ale oczekuje się, że będzie on wyższy niż XD Plus GPD, który był dostępny za 250 USD (około 999PLN).
    
    
   Czy zainteresowałoby Cię urządzenie w stylu Switch działające na Androidzie? Daj nam znać poniżej.

   0 comments
   4 views
  8. Nadchodzi odświeżona wersja gier z serii GTA - poznajcie GTA Trilogy Remaster Definitive Edition

   Pojawiły się spekulacje na temat plotek GTA Trilogy, czyli o ponownym wydaniu klasycznych gier z pod marki GTA (informacje pochodzą z serwisu Kotaku). Kolekcja ma zawierać klasyczną trylogię tytułów GTA znane m.in. z PS2, w tym Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas - od czasu, gdy Take-Two zasugerował pojawienie się remasterów w pierwszym kwartale 2022 roku.
    
   Wtedy mega-wydawca i właściciel Rockstar Games zauważył, że studio pracuje nad trzema niezapowiedzianymi "iteracjami wcześniej wydanych tytułów" - choć było to nieśmiałe w mówieniu dokładnie, czym one są. Firma mogła pokazać swoją rękę wcześniej (przed wszystkimi wyciekami i informacjami, które zobaczysz szczegółowo wymienione poniżej), celując w projekt fanowski, który był wyłącznie inżynierią wsteczną dla Grand Theft Auto 3 i Vice City z usunięciem Digital Millennium Copyright Act (DMCA) na początku tego roku. Ten ruch sprawiło, że młyn plotek zaczął się dużo wcześniej, wywołując spekulacje, że remake'i trzech klasycznych gier mogą potencjalnie być w przygotowaniu.
    
   Grand Theft Auto: San Andreas źródło: Rockstar Games Gra pojawić się ma na Google Stadia, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S, Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych - wykorzystując dobrze znany wszystkim niezależny od platformy silnik Unreal Engine. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery, ale plotki mówią, że ta ma pojawić się pod koniec tego roku.
    
   A wy co sądzicie o nadchodzącym remake'u klasycznych wersji GTA? W którą z nich najbardziej chcielibyście ponownie zagrać na konsoli nowej generacji? Dajcie znać w komentarzu poniżej.

   0 comments
   5 views
  9. Oto dwa wspaniałe filmy z rozgrywki Forza Horizon 5 w 4K

   Forza Horizon 5 pojawi się na Xbox w listopadzie i po udostępnionych materiałach wideo musimy przyznać, ze gra wygląda wspaniale. Zostaliśmy uraczeni szeregiem zwiastunów, wywiadów i nie tylko, ale te surowe filmy są prawdopodobnie najlepszym spojrzeniem na grę, jaką mieliśmy do tej pory.
    
   W pierwszym filmie mamy nieco ponad 11 minut materiału, na który możemy się objadać (dzięki YouTuberowi, Don Joewon Song). Rozgrywka trzyma się głównie pustynnego biomu, ale dostajemy głębsze spojrzenie na mapę gry. Podczas gdy wyścigi są zdecydowanie atrakcją, wyróżniającym się momentem jest dla nas spojrzenie na dogłębne opcje dostosowywania gry w odniesieniu do pojazdów.
    
   Fragment rozgrywki dotyczy modernizacji Toyoty Supry 2020. Felgi samochodu, tylne skrzydło i inne są postrzegane jako poprawione i nie możemy się doczekać, aby zacząć tworzyć nasze wymarzone przejażdżki.
    
   Jeśli jednak chcesz po prostu wziąć udział w scenerii i otwartej drodze Forza Horizon 5, IGN przesłał 14 minut stosunkowo komentowanej rozgrywki. To kolejny dobry przedsmak tego, jak będzie wyglądało odkrywanie świata, a także szansa na usłyszenie pięknego ryku silników, gdy samochody przedzierają się przez suche, pustynne drogi.
    
    
    
   Forza Horizon zapowiada się na największą jak dotąd pozycję w serii. Gra przedstawia ogromne różnice środowiskowe na mapie, które mają również ogromny nacisk na pogodę, co może potencjalnie prowadzić do ekscytujących chwil podczas naszych zmagań.
    
   Widzimy się na torze już 9 listopada!
    
    
   Podekscytowany grą Forza Horizon 5? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   5 views
  10. Grand Theft Auto V z obsługą 4K przy 60FPS na Xbox Series X oraz Playstation 5

   Mamy tylko kilka miesięcy od Grand Theft Auto V, które pojawi się na Xbox Series X i Series S w formie edycji "Expanded and Enhanced", ale wciąż nie usłyszeliśmy nic istotnego o grze. Jednak teraz wydaje się, że znamy jego najbardziej podstawowe specyfikacje (przynajmniej dla Xbox Series X) dzięki niedawnemu wpisowi na blogu PlayStation.
    
   Wiadomość pochodzi z niemieckiego bloga PlayStation , który wymienił zestawienie gier, które mają jeszcze pojawić się przed końcem roku. Grand Theft Auto V zostało wspomniane jako nadchodzące na PlayStation 5, a przetłumaczona strona potwierdziła włączenie "ostrej rozdzielczości 4K" wraz z obsługą "płynnych 60 klatek na sekundę".
    
   Chociaż do tej pory wspomniano o tym tylko na blogu PlayStation, bylibyśmy bardzo zaskoczeni, gdyby Xbox nie otrzymał takiego samego traktowania.
    
    
   Wraz z pełną premierą, która nadejdzie 11 listopada, spodziewamy się usłyszeć więcej w nadchodzących tygodniach. Take-Two Interactive niedawno potwierdziło, że wersja przygotowywana dla nowej generacji będzie "bardziej atrakcyjna" dla właścicieli Xbox Series X i Series S, więc brzmi to całkiem obiecująco.
    
   Jedyne prawdziwe konkretne szczegóły, jakie mieliśmy od czasu pierwszego ogłoszenia, to kilka drobnych dodatków tj. wybranych pojazdach otrzymujących ulepszenia unikalne dla premiery gry tworzonej na nową generację konsol. Wyobrażamy sobie, że w odświeżonej wersji pojawi się o wiele więcej, więc miej oczy szeroko otwarte w najbliższej przyszłości, aby uzyskać więcej szczegółów na temat zmian.
    
   Podekscytowany Grand Theft Auto V na Xbox Series X|S? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   6 views
  11. Wygląda na to, że Xbox Game Pass wkrótce trafi na Android TV

   Raport pochodzi z   9to5Google  , który zanurzył się w niedawnej aktualizacji 2107 dla aplikacji Xbox Game Pass na Androida. Po jej analizie twierdzi, że "rozpoczyna ścieżkę do oficjalnej obsługi Android TV", umożliwiając dostęp do Game Pass z ekranu głównego Android TV i Google TV. Chociaż do tej pory nic nie powiedziano o oficjalnym wsparciu dla urządzeń opartych o te systemy, to wydaje się, że Microsoft przygotowuje się pod formalne wprowadzenie Xbox Game Pass na Android TV.
    
   Jak wyjaśnił 9to5Google, do tej pory możliwe było załadowanie aplikacji Xbox Game Pass na telewizorze z Androidem za pośrednictwem zewnętrznego oprogramowania, ale strona zgłasza problemy z dużymi opóźnieniami, które sprawiają, że korzystanie z jej jest bezcelowe.
    
       Xbox Game Pass na Androida wystartował w zeszłym roku     i okazał się niezwykle udany. Od tego czasu całość stale się rozwija, a zespół poprawia problemy z opóźnieniami i udoskonala inne funkcje. Microsoft planuje pójść jeszcze dalej w przyszłości z  rozwijaniem swojej usługi Cloud Gaming udostępniając ją bezpośrednio na telewizorze. Te funkcje sprzętowe pozwolą użytkownikom przesyłać strumieniowo gry bezpośrednio do telewizora, a wszystko to brzmi naprawdę fajnie.
    

    
   Naszym zdaniem wspaniale jest widzieć, że Microsoft prowadzi dalszy rozwój możliwości Cloud Gaming dla graczy, a im więcej, tym weselej, ponieważ już i tak spora biblioteka gier Xbox jest otwarta dla szerszego grona osób, którzy mogą je wypróbować nie posiadając konsoli.
    
   Czy skorzystasz z subskrypcji Xbox Game Pass na Android TV jeśli ta się pojawi? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   169 views
  12. Remake Dead Space od EA może pojawić się pod koniec 2022 roku

   O Dead Space pisaliśmy już w zeszłym miesiącu, kiedy to EA odświeżyło swoją stronę profilową w serwisie YouTube. Ze względu na to, że wtedy nie było zbyt wiele do pokazania, wielu spodziewało się, że nie zobaczy gry przez co najmniej kilka lat, ale według nowego raportu może ona pojawić się już w przyszłym roku.
    
   Raport pochodzi od VentureBeat, gdzie opierając się o sprawdzone źródła, które są zbliżone do projektu, okazuje się, że premiera remake'u gry planowana jest na jesień 2022 roku.
    
   Dodano, że firma chce również ujawnić więcej informacji na temat gry przed końcem tego roku. Nie jest oczywiście jasne, kiedy możemy dowiedzieć się czegoś więcej, ale zgodnie ze spekulacjami, EA może pokazać coś więcej na nadchodzącym The Game Awards.
    
   Niedawny wywiad na oficjalnej stronie EA z dyrektorem kreatywnym gry (Roman Campos-Oriola) ujawnia kilka nowych interesujących informacji. Oriola przyznał, że gra ma być "sekwencja nieprzerwanych ujęć", czyli spotkamy się z czymś, z czym fani gry God of War mogli doświadczyć na PlayStation 4.
   EA Motive, deweloper odpowiedzialny za remake Dead Space, również wykorzystuje fanów do pomocy w rozwoju gry. Założono radę społeczności, która pozwala zagorzałym zwolennikom serii mieć swój wkład i pomoc w procesie twórczym gry.
    
   Wszystko w remake'u Dead Space brzmi niezwykle kusząco. Wcześniej informowano, że jest to coś podobnego do remake'u Resident Evil 2 , który uchwycił ducha oryginału, ale drastycznie zmienił niektóre elementy, aby stworzyć zupełnie nowe doświadczenie. Jeśli EA Motive może uchwycić tę samą magię, to jesteśmy na pokładzie.
    
    
   Chcielibyście zobaczyć Dead Space w przyszłym roku? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   1 comment
   55 views
  13. Elden Ring pojawia się w ofercie przedpremierowej na Steam oraz Playstation Store, zawierające nowe szczegóły oraz zrzuty ekranu

   Mimo że mamy datę premiery Elden Ring, rozgrywkę do obejrzenia i mnóstwo szczegółów, nadal nie wydaje się prawdziwa, prawda? Nie martw się, absolutnie tak jest, ponieważ zaczęły pojawiać się pierwsze oferty sklepów z rzekomą grą, pełne nowych szczegółów i kilku kuszących zrzutów ekranu.
    
   Zarówno Steam, jak i PlayStation Store wystawiły grę Elden Ring, chociaż nie jest ona jeszcze dostępna nawet w przedsprzedaży. Pomimo tego, że strona Xbox nie jest jeszcze aktywna, spodziewamy się, że wkrótce będzie zawierać te same szczegóły.
    
   Jeśli chodzi o to, co nowego znajdziemy w grze, kluczowe funkcje rzucają trochę światła na tryb wieloosobowy, historię gry i wiele innych. Gra online jest prawdopodobnie największą wiadomością, ponieważ potwierdzono, że gracze mogą łączyć się i podróżować razem, wraz z "asynchronicznym elementem online, który pozwala poczuć obecność innych".
    
   Mówi się również, że narracja jest "wielowarstwową historią opowiedzianą we fragmentach", więc możemy mieć coś nieco bardziej spójnego, niż Dark Souls.
    
   Kluczowe cechy

   • Rozległy świat pełen emocji
   Rozległy świat, w którym otwarte pola z różnymi sytuacjami i ogromne lochy ze złożonymi i trójwymiarowymi projektami są płynnie połączone. Podczas eksploracji czeka na Ciebie radość z odkrywania nieznanych i przytłaczających zagrożeń, co prowadzi do wysokiego poczucia spełnienia.
   • Stwórz własną postać
   Oprócz dostosowywania wyglądu swojej postaci, możesz swobodnie łączyć broń, zbroję i magię, którą wyposażasz. Możesz rozwijać swoją postać zgodnie ze swoim stylem gry, na przykład zwiększając siłę mięśni, aby stać się silnym wojownikiem lub opanowując magię.
   • Epicki dramat zrodzony z mitu
   Wielowarstwowa historia opowiedziana we fragmentach. Epicki dramat, w którym różne myśli bohaterów przecinają się w Krainach Pomiędzy.
   • Unikalna gra online, która luźno łączy Cię z innymi
   Oprócz trybu wieloosobowego, w którym możesz bezpośrednio łączyć się z innymi graczami i podróżować razem, gra obsługuje unikalny asynchroniczny element online, który pozwala poczuć obecność innych graczy.
    
   Na stronie Steam pochowanych jest również kilka zrzutów ekranu. Jak zawsze, wygląda wspaniale i dziwacznie na wszystkie właściwe sposoby, z naprawdę trzewnymi widokami i groteskowymi bestiami.
    


   0 comments
   137 views
  14. Evil Dead: The Game opóźniona do lutego 2022 roku, ale nowością będzie opcja dla jednego gracza

   Oto kilka złych wiadomości i dobrych wiadomości na temat nadchodzącej gry-  Evil Dead: The Game, adaptacja klasyka Sama Raimiego, która wygląda zaskakująco dobrze, niestety nie ukaże się w tym roku jak początkowo zaplanowano, czyli koniec 2021 roku. Niedawno ujawniony wpis powiadamia, że tytuł zostanie przesunięty na luty 2022 roku.
    
   Wygląda jednak na to, że deweloperzy w pełni wykorzystają ten dodatkowy czas. Wyjaśniając sytuację za pośrednictwem oficjalnego konta gry na Twitterze, opóźnienie pozwoli "wykorzystać dodatkowy czas na doszlifowanie i upewnienie się, że gra spełni ostateczne właściwe doświadczenia z Evil Dead":
    
    
    
   Wątek nadal mówi, że dodatkowy czas pozwala zespołowi "zaimplementować opcję dla jednego gracza, która pozwoli ci cieszyć się grą, gdy nie chcesz korzystać z opcji kooperacji", co jest mile widzianym dodatiem.
    
   Cóż, nie będziemy mieli możliwość zagrania w Evil Dead: The Game w Halloween, ale wygląda na to, że będzie to opóźnienie pozwoli na solidne doświadczenie z gry, gdy ostatecznie pojawi się w lutym.
    
   Gra ukazać ma się na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC (Microsoft Windows).
    
    
   Co wy myślicie o Evil Dead? Osobiście nie jestem fanem Asha i serii, ale gra zapowiada się całkiem ciekawie. Podzielcie się waszą oceną w sekcji komentarzy poniżej.

   0 comments
   116 views
  15. Ten piękny kontroler dla Xbox Series X|S na motywie Halo już niedługo trafi do sprzedaży, ale będzie Cię kosztował

   Utalentowany twórca POPeART (wcześniej znany jako Xbox Pope) zaprezentował swój najnowszy niestandardowy projekt kontrolera Xbox w postaci "Halo Needler", a tym razem wielką atrakcją jest to, że możesz go bezproblemowo kupić (wcześniej pojawiały się ograniczone ilości lub brak wysyłki po za granice USA).
    
   Kontroler jest sprzedawany przez serwis TREZN z bezpłatną wysyłką na cały świat, ale zanim się napalicie lepiej poznajcie jego oszałamiającą cenę 599,99PLN (149,99 USD). To oczywiście dlatego, że jest to niestandardowy kontroler, i tutaj należy sobie zadać pytanie, czy nasze kieszenie są wystarczająco głębokie!
    
    
   Jeśli chcesz kupić jeden z nich, możesz użyć kodu WELCOME10, aby uzyskać 10 USD zniżki na pierwsze zamówienie. Kontroler ma zostać wysłany pod koniec sierpnia, a także otrzymujesz 90 dni gwarancji na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.
    
   Jeśli jesteś fanem pracy POPeART, ale nie jesteś zainteresowany tym kontrolerem to na stronie TREZN znajduje się cała kolekcja niestandardowych projektów kontrolerów i skórek konsolowych dedykowanych twórcy (a większość z nich jest o wiele tańsza!).

   2 comments
   69 views
  16. Wreckfest - Carmageddon powraca - jako turniej w Wreckfest!

   Kultowy klasyczny kill-'em-up Carmageddon nadchodzi do Wreckfest. Dodatek przynosi do gry nowe wydarzenie w formie Turnieju Carmageddon na konsolach i PC, a w nim możesz niszczyć wszystko co napotkasz na drodze, tj. pojazdy wroga oraz zielono krwiste zombie zasiadając za kierownicą szybkich samochodach wyścigowych.
    
   Dodatek wprowadza nas do wersji ocenzurowanej gry Carmageddon, prawdopodobnie w celu spełnienia klasyfikacji wiekowej Wreckfest, a deweloper BugBear twierdzi, że "niektórzy widzowie mogą znaleźć niepokojące cenzury". Niemniej jednak będziesz się ścigać na słynnych torach z Carmageddon, czyli Bleck City i Death Canyon oraz mieć możliwość odblokowania kultowego samochódu Eagle R z Carmageddon: Max Damage.
    
   Nowy turniej będzie dostępny przez cały sierpień, więc pamiętaj, aby wskoczyć i dobrze się z nim bawić. Czy to wystarczy, aby wrócić za kierownicę najbardziej chaotycznego zawodnika? Staraj się nie stać na drodze i udzielić odpowiedzi w komentarzach poniżej.

   0 comments
   80 views
  17. 8BitDo wprowadzi na rynek własny Xbox Media Remote we wrześniu tego roku

   Firma 8BitDo ogłasza dziś zupełnie nowy pilot do sterowania mediów na Xbox One, Xbox Series X i Series S, który dostępny będzie w przedsprzedaży od dziś na Amazon USA oraz wybrać swoją wersję, aby zarezerwować wysyłkę na 15 września.
    
   Istnieją rzeczywiście dwa warianty pilota, w tym jeden długi czarny Media Remote (19.99$) i jeden krótki biały Media Remote(24.99$). Oba są oficjalnie licencjonowane przez konsolę Xbox, zawierają dedykowany przycisk HOME, aby zdalnie wybudzić system Xbox, oraz funkcje podświetlanych przycisków wraz z przyciskami A / B / X / Y dla łatwej nawigacji.
    

    
   Poniżej znajdziesz więcej zdjęć, a także linki do zamówienia w przedsprzedaży obu wersji na Amazon USA.
    
   https://www.amazon.com/dp/B09B2R2GRM?th=1 - Black Long Edition
   https://www.amazon.com/dp/B09B2SYWH9?th=1 - White Short Edition
    
   Podoba ci się wygląd nowego pilota Xbox Media Remote od firmy 8BitDo? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   41 views
  18. Undead Labs może używać unreal engine 5 do tworzenia State of Decay 3

   Jeśli uważasz, że Unreal Engine 5 działający na Xbox Series X wyglądał imponująco, to wiadomość o tym, że Undead Labs (prawdopodobnie) za pomocą tych narzędzi będzie opierał swoją najnowszą część State of Decay 3 - może być bardzo ekscytująca zapowiedź. Poniżej oficjalny zwiastun:
    
    
    
    
   Wiadomość o możliwej aktualizacji przychodzi poprzez ostatnie oferty pracy w studio. Pozycja z projektantem dźwięku za pośrednictwem nowego silnika ewidentnie wskazuje przejście do Unreal Engine 5 - czyli o krok w górę od Unreal Engine 4, który był używany do produkcji State of Decay 2.
    
   Zgodnie z ofertą pracy, deweloper szuka kogoś do "wdrożenia dźwięku za pośrednictwem blueprints" - narzędzia do nauki w pakiecie z Unreal Engine. Ale co ciekawe, termin "UE5" można zobaczyć w nawiasach obok wymogu, oczywiście można się domyślić, że chodzi o Unreal Engine 5.
    
    
    
   Jeśli tak się stanie, State of Decay 3 dołączy do nadchodzących gier, takich jak Hellblade 2, używając Unreal Engine 5. Wraz z tym, The Coalition i InXile Entertainment potwierdziły również, że ich przyszłe projekty będą przechodzić do następnej iteracji kultowego silnika.
    
   Oczywiście, to przyniesie znacznie bardziej wymagające graficznie gry na konsolach, wraz z oszałamiającymi nowymi efektami. Ostatnie demo technologiczne The Coalition przy użyciu Unreal Engine 5 było imponujące, więc cieszymy się, że te wyniki przenikają do pełnoprawnych gier, które już niebawem wylądują na naszych sprzętach.
    
    
   Chcesz zobaczyć jak State of Decay 3 będziie wyglądać korzystając z silnika Unreal Engine 5? Napisz komentarz poniżej i daj nam znać.

   0 comments
   33 views
  19. Nowy dodatek do GTA Online - Los Santos Tuners już dostępny!

   Nowy dodatek do  GTA Online  pod nazwą Los Santos Tuners  został dziś wydany zgodnie z obietnicą - całość  ważąc 3,6 GB. Nie musisz niczego kupować ani ręcznie pobierać: po prostu upewnij się, że gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji – powinna nastąpić automatycznie, jeśli konsola jest poprawnie skonfigurowana. 
    
   GTA ONLINE: LOS SANTOS TUNERS - "To napakowana akcją aktualizacja dla wszystkich fanów GTA Online, która wprowadza klub samochodowy LS, czyli nową przestrzeń towarzyską, gdzie gracze mogą się spotykać, prezentować swoje samochody, testować nowe auta ze znajomymi na prywatnym torze, obserwować, jak inni modyfikują swoje wozy w czasie rzeczywistym, i robić inne rzeczy, o które tak prosiliście. Dodatek wprowadza też 10 nowych, wysoce modyfikowalnych aut do tuningowania, warsztat tuningowy, sześć nowych spektakularnych rabunków zwanych zleceniami, nowe wyścigi, szereg usprawnień rozgrywki i znacznie więcej."
    
   Nowy dodatek oprócz nowych pojazdów oraz rozbudowanej opcji tuningu wprowadza również szereg ulepszeń, takich jak fakt, że możesz teraz edytować stacje radiowe, aby usunąć te, które ci się nie podobają.
    
   Wypróbujesz dodatek Los Santos Tuners w grze online ze znajomymi? Napisz o tym w sekcji komentarzy poniżej.

   0 comments
   53 views
  20. Nowe szczegóły dotyczące Forza Horizon 5 - będą kabriolety, dynamiczne burze i... flamingi!

   Forza Horizon 5 jest już na horyzoncie i kształtuje się jako dość ambitny tytuł. Jako piąty wpis w serii, rozgrywka zostanie ponownie rozkręcona, a kilka nowych potwierdzonych szczegółów od Playground Games dodatkowo nakręca atmosferę wokół tytułu.
    
   Nową cechą, która szczególnie ucieszy wielu z nas jest włączenie samochodów typu kabriolet, których na dodatek dachy mogą być kontrolowane za pomocą kliknięcia drążka. Nie mogło oczywiście zabraknąć obowiązkowych trybów takich jak drag racing i znaleziska w stodołach.
    
    
   Pewnie głównym powodem, dla którego wszyscy czytają ten artykuł to flamingi. Otóż nie bez powodu ta nazwa znalazła się w tytule wpisu, ponieważ Playground Games ujawniło, że będzie wiele więcej zwierząt w całym krajobrazie, niż w poprzednich częściach, a w tym "flamingi, dzikie psy, osły, kozy i inne". Zespół odpowiedział na często zadawane pytanie: "Czy będą owce?"
   Odpowiedź brzmi: "Owce potwierdzone!"
    
   Oprócz tego, gracz otrzyma dostęp do "ponad 100 nowych felg, 100 nowych części wizualnych aktualizacji, tysięcy nowych części do podniesienia wydajności, plus możliwość malowania zacisków hamulcowych". Personalizacja własnej postaci też przeszła ogromny remont, aby uwzględnić elementy, takie jak zdolność do dodawania protezy kończyn.
    
   Gdyby tego było mało, Forza Horizon 5 wprowadzi również dynamiczne burze, które będą wędrować po mapie. Będziesz nawet w stanie ścigać te burze na mapie, która sama w sobie jest największą w historii Horizon. Ogólnie rzecz biorąc, całość brzmi całkiem świetnie i nie możemy się doczekać, aby zanurzyć się w nowej odsłonie gry (również w Xbox Game Pass) już w listopadzie tego roku.
    
   Cieszysz się na fakt tych nowości, które znajdą się w Forza Horizon 5? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   90 views
  21. Ubisoft opóźnia Riders Republic do października, natomiast Rainbow Six do stycznia 2022 roku

   Niestety, mamy dziś złą wiadomość. Ubisoft poinformował o kolejnych dwóch opóźnieniach gier   Riders Republic   i  Rainbow Six Extraction , które zostały przesunięte odpowiednio do 28 października 2021 oraz stycznia 2022 roku.
    
   Oto komunikat wydany przez zespół Riders Republic na stronie Ubisoft:
   A oto komunikat wydany przez zespół Rainbow Six Extraction na stronie wcześniej dzisiaj:
    
   "Naszą ambicją z Rainbow Six Extraction jest dostarczenie pełnoprawnego doświadczenia AAA, które zmienia sposób, w jaki grasz i myślisz o grach kooperacyjnych. Dzięki unikalnym funkcjom, takim jak Missing In Action czy The Sprawl, każda misja ma być napiętym i trudnym doświadczeniem, w którym poprowadzisz elitarnych operatorów Rainbow Six w walce ze śmiertelnym i ewoluującym zagrożeniem obcych.
   Wykorzystujemy okazję do dodatkowego czasu, aby użyć tej wizji w sposób, na jaki zasługuje w styczniu 2022 roku. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu Rainbow Six Extraction zapewni wciągające, kooperacyjne i ekscytujące doświadczenie, które zamierzamy stworzyć."
   To kolejne rozczarowanie, oczywiście, ale miejmy nadzieję, że opóźnienia sprawią, że w obu przypadkach produkt będzie jeszcze lepszy, premiera Riders Republic została przesunięta o dodatkowy miesiąc, więc nie jest tak źle.
    
   Zasmucony opóźnieniami Riders Republic i Rainbow Six Extraction? Daj nam znać w komentarzach.

   0 comments
   20 views
  22. FIFA 22 wprowadza "nową technologię rozgrywki" gra pojawi się w październiku

   Mamy datę premiery gry FIFA 22! Gra zostanie oficjalnie pojawi się na jak zwykle na wszystkich konsolach zarówno poprzedniej jak i nowej generacji już 1 października. FIFA 22 otrzyma zupełnie nową formą technologii rozgrywki, lecz debiutującej wyłącznie na konsole nowej generacji.
    
   Nazywa się "HyperMotion" i jest opisany jako "podnoszący każdą chwilę na boisku", wykorzystując zaawansowane przechwytywanie meczów 11 na 1111 i uczenie maszynowe, aby poprawić taktyczne SI, skomponowaną kontrolę piłki i wiele innych, a to wszystko za sprawą projektu Xsensa, co pozwala na "bezprecedensowe obliczanie ilości wysokiej jakości oraz zbieranie prawdziwych danych o ruchu ludzkim".
    
   Komunikat prasowy ujawnił również, że bramkarze będą posiadać kompletnie przebudowany system, Tryb Kariery będzie wyposażony w zupełnie nowe tworzenie doświadczenia naszego klubu, a FIFA Ultimate Team Heroes będzie "reprezentować historie kultowych graczy i ulubionych fanów."
    
   FIFA 22 pojawi się na konsolach poprzedniej generacji tj. Xbox One oraz PS4, ale bez technologii HyperMotion.
    
   Czy zamówisz grę FIFA 22 w przedsprzedaży na konsolę poprzedniej czy nowej generacji? Daj nam znać w komentarzach.

   0 comments
   42 views
  23. Bloober Team pracuje nad dwoma projektami, podobno "jeszcze większymi", niż The Medium

   Być może zauważyliście w ciągu ostatniego tygodnia, że nazwy kodowe kilku tytułów Bloober Team pojawiły się za pośrednictwem strony internetowej z funduszami UE - H20, Black i Dum Spiro. Deweloper ma teraz przyjść do ujawnienia H20 którym w rzeczywistości jest Layers of Fear 2, Dum Spiro oraz oryginalny pomysł, pod nazwą kodową Black zostały odłożone. Mimo to, te dwa duże projekty nadal wiszą na kartach studia i mówi się, że są we wczesnej fazie prac.
    
   W oświadczeniu dla IGN, dyrektor marketingu Bloober Team Tomasz Gawlikowski (brzmi znajomo, heh...?) wyjaśnił nieco więcej na temat każdego z tytułów i potwierdzając, że "Black" jest obecnie w fazie rozwoju jako inny projekt.
    
   Pierwotna koncepcja Blacka była uważana za "pierwszoosobowy projekt osadzony w średniowiecznej Europie nękanej atakami obcych", ale oczywiście teraz została ona "zapuszkowana". Bloober Team twierdzi, że ma dwa aktywne projekty w pracach, a obecnie tylko z jednym w produkcji, podczas gdy drugi mówi się, że w fazie przedprodukcyjnej. Oba tytuły mają być zdecydowanie większe od znanego tytułu dewelopera - The Medium.
    
   Oczywiście jedną z największych plotek wokół Bloober Team w tej chwili jest to, że pracuje nad wejściem Silent Hill, po tym jak studio potwierdziło współpracę z Konami. Chociaż Gawlikowski wydaje się zamykać ideę poprzednich kryptonimów łączących się z tym, nie zaprzeczył wprost, że tytuł Silent Hill jest w pracach.
    
   Jak podaje IGN, Gawlikowski "nie wdał się w żadne szczegóły dotyczące tego, czy studio pracuje nad grą Silent Hill, ani co wiąże się z jego współpracą z Konami", więc będziemy musieli poczekać trochę dłużej, zanim ujawnią się kolejne szczegóły.
    
   Jak myślisz, nad czym pracuje Bloober Team? Napisz do nas komentarz i daj nam znać.

   0 comments
   22 views
  24. EA aktualizuje konto Dead Space w serwisie Youtube - fani czekają na dalsze informacje

   W ostatnim czasie wokół Dead Space pojawiło się mnóstwo szumu, głównie wokół plotek o powrocie serii - potencjalnie już w tym miesiącu podczas wydarzenia EA Play Live. Chociaż nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, to ostatnia aktualizacja strony gry na YouTube po raz kolejny wywołała szum wokół sprawy.
    
   Zmiana została zauważona przez jednego użytkownika Twittera, który zauważył, że oficjalny kanał youtube gry niedawno zmienił swoje zdjęcie profilowe - pierwsza zmiana od ponad ośmiu lat. Oczywiście, to tylko spekulacje, ale w komentarzach wielu fanów wierzy, że zremasterowane wersje kolekcji mogą być już w drodze.
    
    
   Podczas gdy rozmowa wokół całej tej sytuacji wnioskuje, że jednak będzie to zremasterowana kolekcja, to plotki rzeczywiście sugerują coś innego. Z pewnego raportu wynika, że IP gry będzie "reimagining" (z ang. w dosłlownym tłumaczeniu tego wyrażenia to - "ponowne wyobrażenie'), co sugeruje, że może to być coś zupełnie innego. W ciągu zaledwie trzech tygodni do wydarzenia EA, jesteśmy zainteresowani, aby dowiedzieć się więcej na temat tych doniesień
    
   Czy uważasz, że odrodzenie Dead Space jest na horyzoncie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   32 views
  25. GTA 6 zostanie uruchomione w 2025 r., zawierać ma mapę "Ewoluującą" w stylu Fortnite....

   Fani serii Grand Theft Auto są niesamowicie podekscytowani GTA VI - pomimo braku oficjalnych ogłoszeń ani informacji dotyczących gry. Z ciągłym sukcesem GTA Online, może jeszcze upłynąć trochę czasu, zanim zobaczymy następcę poczciwego GTA5. Chociaż jeden insider w branży rzucił kilka szczegółów na temat tego, kiedy gra może mieć swoją premierę i czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie Grand Theft Auto.
    
   Tom Henderson - który jest powszechnie znany z wycieku informacji o Call of Duty i Battlefield - opublikował film, w którym szczegółowo opisuje, co usłyszał o nadchodzącej grze w fazie deweloperskiej. Według Hendersona, gra może potencjalnie dostosować ulubioną lokalizację fanów Vice City i przekształcić ją w nowoczesne otoczenie dnia. Dodał również, że nie powinniśmy spodziewać się gry najwcześniej jak w 2025 roku.
    
   Być może bardziej interesujące jest porównanie Hendersona z grą i niezwykle popularnym Fortnite. Nie, nie spodziewamy się, że zagłębicie się w świat Vice City w trybie battle royale, ale gra może przyjmować inne elementy, z których słynie - przede wszystkim jej stale zmieniającą się mapę. Henderson twierdzi, że świat Vice City zmienia się w czasie, podobnie jak GTA Online.
    
   Jak to się okazuje, wykorzystując pory roku przez i dodając więcej lokalizacji w czasie. Jest to coś, co GTA Online już nieco przyjęło, włączając nowe elementy od czasu premiery, takie jak kasyno. W zeszłym roku dostał nawet misję napadu na wyspę, która została osadzona w zupełnie nowej strefie. Chociaż Henderson wspomina o Fortnite, roszczenia brzmią bardziej zgodne z ciągle zmieniającym się charakterem GTA Online od czasu jego premiery.
    
   Oczywiście na całość musimy spojrzeć z przymrużeniem oka jak i zarówno na rzekomą datę premiery, która ma mieć swój debiut dopiero w 2025 roku, ponieważ są to prawdopodobnie bardzo wczesne domysły. Nawet jeśli to prawda, to na tym etapie rozwoju koncepcje mogą zostać radykalnie zmienione, a nawet całkowicie usunięte.
    
   Co sądzisz o tych potencjalnych zmianach w GTA VI? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   34 views
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.