Jump to content

Easter Egg odnaleziony w pierwszej konsoli Xbox po 20 latach!

Oto ciekawa historia na środowe popołudnie, w której ujawniono ciekawy Easter Egg z systemu operacyjnego na pierwszej konsoli Xbox - dodam, że został odkryty dopiero po 20 latach.
Wiadomość pochodzi od Kotaku, któremu podobno przekazano informacje z anonimowego źródła. Jest podobny do znanego wcześniej Easter Egga, który po uruchomieniu odsłoni listę twórców omawianej konsoli. Jednak ten konkretny wyświetla ukryty ekran, zawierający listę zespołu odpowiedzialnego za system (dashboard) Xbox'a.
Więc pewnie zapytacie jak to zrobić? Na szczęście Kotaku podał listę potrzebnych instrukcji i szczerze mówiąc, nie jest niespodzianką, że do tej pory nigdy tego nie znaleziono:
1. Przejdź do „Muzyki” i włóż płytę audio CD. (Krótki album zajmie mniej czasu podczas wczytywania.)
2. Na ekranie Audio CD ponownie wybierz „Kopiuj”, „Kopiuj”, a następnie „Nowa ścieżka dźwiękowa”.
3. Usuń domyślny tytuł ścieżki dźwiękowej i zastąp go (bez cudzysłowów) „Timmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!” (Tu litera „y” pojawia 26 razy. Nie trzeba liczyć; wystarczy wypełnić całe pole i zastąpić ostatnią literę znakiem interpunkcyjnym „!”.)
4. Usiądź wygodnie. Ciesz się dźwiękami dysku twardego kopiującego nośnik z napędu optycznego.
5. Po zakończeniu zgrywania wróć do menu głównego.
6. Wybierz „Ustawienia”, a następnie „Informacje o systemie”.
7. „Powinieneś teraz zobaczyć nowy ekran z listą członków „Zespołu dashboardu konsoli Xbox”.
 
 
Po wykonaniu powyższych instrukcji przywitają Cię napisy końcowe zespołu odpowiedzialnego za stworzenie systemu operacyjnego konsoli Xbox: Victor Blanco, Sakphong Chanbai, Bradford Christian i Jim Helm. Całkiem fajnie, co?
 
Więc sami widzicie, że nie jest to takie proste - prawda? Autor ciekawego odkrycia poinformował Kotaku, że nie wierzy, że ktokolwiek kiedykolwiek go znajdzie, i doskonale zdawał sobie sprawę, że strony uwielbiają informować o takich informacjach jak ta. Poza tym wszyscy na liście zespołu nie pracują już dla firmy Microsoft.
 
„Postanowiłem podzielić się teraz, ponieważ minęło 20 lat i pomyślałem, że byłoby fajnie, gdyby ludzie wiedzieli, że to naprawdę istnieje. Wiem, że wiele witryn lubi śledzić tego typu rzeczy, a wszystkie osoby na tej liście nie pracują już dla Microsoftu. Pomyślałem też, że jeśli nie zrobię tego teraz, to może się to nigdy nie wydarzyć. Minęło tyle czasu, że nawet nie pamiętałem gdzie to dokładnie było! Musiałem podłączyć konsolę Xbox i wypróbować kilka rzeczy, aby się upewnić.”
 
Nawet po tym dziwnym, ale interesującym Easter Eggu, wciąż wydaje się, że nie można go znaleźć. Wcześniej twórca oryginalnej konsoli Xbox, Seamus Blackley, zasugerował, że Easter Egg dostępny jest również w procesie uruchamiania konsoli. Jeśli tak jest, to ten sekret wciąż czeka na odnalezienie.
 
Czy masz oryginalną konsolę Xbox, na której możesz przetestować tę sztuczkę? Daj nam znać w komentarzach poniżej.
Read more...

Prototyp gry Gears of War 3 na PS3 wyciekł do sieci

W maju zeszłego roku w sieci pojawił się wyciek materiału filmowego Gears of War 3 działającego na zestawie deweloperskim PlayStation 3. W tamtym czasie firma Epic Games zauważyła, że była używana w Unreal Engine 3 do wewnętrznych testów i nigdy nie była „rzeczywistą pracą produktu”.
Teraz ta sama wersja prototypowa (z dnia 19 maja 2011 r.) została przesłana do Internetu. Haczyk polega na tym, że będziesz potrzebować wersję debugowaną konsoli PlayStation 3, aby w nią zagrać. Przeciek najwyraźniej zdecydował się wydać tę kompilację z okazji nieoficjalnej 10. rocznicy wersji na PS3.
 
 
Jak wcześniej wspomniano, kompilacja z powyższego filmu jest prawie grywalna od początku do końca, chociaż niektóre poziomy nie działają poprawnie z powodu problemów ze skryptami i punktami kontrolnymi. Próbuje również odczytać pamięć, tak jakby działała na konsoli Xbox 360.
 
Ten najnowszy wyciek online jest kontynuacją anulowanego remastera GoldenEye 007 firmy Rare, który pojawił się online na początku tego roku.
Read more...

Final Fantasy VII Remake Intergrade z mnóstwem wspaniałych zrzutów ekranu na PS5 i oszałamiającą grafiką?

[GDI] Phantasy Star Online Ver. 2 (US)[2S 51193].7zFinal Fantasy VII Remake Intergrade z pewnością pasuje do tych nowych zrzutów ekranu z PlayStation 5, podobnie jak wspaniała grafika na początku tego artykułu. Wydanie Final Fantasy VII Remake na PS4 oczywiście na początku wyglądało świetnie (w każdym razie przez większość czasu), ale Intergrade jest ustawiony na wyższą pozycję. Co więcej, nowy tryb wydajności pozwoli uruchomić całość z prędkością 60 klatek na sekundę.
Intergrade ma ukazać się jeszcze 10 czerwca, więc jest tuż za rogiem. To darmowa aktualizacja, jeśli masz już Remake na PS4 — ale nie obejmuje wersji, która była częścią PlayStation Plus kilka miesięcy temu.
Tymczasem INTERmission to dodatkowa fabuła, w której występuje Yuffie, i zawiera nowe zakupy Intergrade. Jeśli jednak dokonujesz aktualizacji z PS4, musisz osobno ją kupić - k*^%% m*^ - PRZERWA. Jezu! Niestety taka polityka... 
 
Poniżej mała galeria wprost z konsoli Playstation 5 ;)

 
Czy w przyszłym miesiącu zagracie w Intergrade? Czy po raz pierwszy zanurzysz się w Final Fantasy VII Remake? Obróć swój miecz w sekcji komentarzy poniżej.
Read more...

Podobno Starfield Bethesdy będzie dostępny wyłącznie na Xbox i na PC

Choć niektórym może się to wydawać powszechną wiedzą, najwyraźniej nie wszyscy wiedzą, że nadchodzący Starfield Bethesdy prawie na pewno będzie dostępny wyłącznie na Xbox Series X | S, PC i Game Pass.
W rezultacie dobrze znany insider Jeff Grubb dał jasno i wyraźnie do zrozumienia, że Starfield jest „wyłącznie” produkcją na Xbox i PC.
 

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, na początku tego roku, w marcu, szef Xbox, Phil Spencer, postawił sprawę jasno, niedługo po przejęciu Bethesdy, mówiąc, że ekskluzywne gry pojawią się na platformach, „gdzie istnieje Game Pass”.
Podczas gdy oczywiste zobowiązania umowne (GhostWire: Tokyo i Deathloop) zostaną spełnione w przypadku PlayStation, a społeczności gier Bethesda na innych platformach będą nadal obsługiwane, przyszłe wydania będą zatem dostępne wyłącznie na platformach, na których dostępna jest Game Pass – czyli Xbox i PC (obecnie).
Więc proszę bardzo, słyszałeś to od samego człowieka, Jeffa Grubba - Starfield jest "grą ekskluzywną" na Xbox i PC. Mówiąc prościej, wydaje się, że wyciekły nowe materiały z rozgrywki w oczekiwanym sci-fi.
 
Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej!
Read more...
 • Popularne artykuły

 • What's New?

  The most interesting information from the web in one place

  90 posts in this category

  1. Rozgrywka w Far Cry 6 wygląda dziko i chaotycznie - więcej już w październiku

   Ubisoft ujawnił również, że jeszcze więcej informacji jest tuż za rogiem, więc spodziewaj się, że gra pojawi się podczas cyfrowej prezentacji wydawcy w przyszłym miesiącu. Dalsze szczegóły ujawnione po ujawnieniu transmisji na żywo Far Cry 6 otrzyma trzy elementy DLC, a Gold Edition i Ultimate Edition będą już dostępne w przedsprzedaży w sklepie Ubisoft. Właściciele konsol zarówno Xbox One oraz PS4 otrzymają bezpłatne uaktualnienie do ulepszonych wersji na konsole nowej generacji.
    
   Co sądzisz o tym najnowszym kawałku materiału? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

   0 comments
   4 views
  2. Microsoft ma pięć nowych gier AAA do zapowiedzi na E3 dla Xbox Series

   Jeśli myślałeś, że Microsoft już pracuje nad mnóstwem obiecujących gier ze swoich własnych studiów, to zapnij pasy, ponieważ słowo na ulicy to kolejne pięć, które zostaną zaprezentowane na E3.
   Jak wspomniał dobrze znany informator Klobrille na forach Xbox Era, zasugerował, że możemy zobaczyć pięć zupełnie nowych gier z całego Xbox Game Studios. Mówi się, że wszystkie mają budżet AAA, dołączając do wcześniej ogłoszonych gier z zeszłego roku, takich jak Fable i Avowed.
    
   Klobrille wierzy również, że w tym roku zobaczymy o wiele więcej rozgrywki w porównaniu z rokiem ubiegłym. Negatywne opinie z prezentacji Xbox zeszłego lata dotyczyły nadmiernego nasycenia zwiastunów CGI (materiały wideo przedstawiające fabułę lub sceny nie występujące w grze), a nie samej rozgrywki. Mając to na uwadze, wydaje się, że w tym roku spodziewamy się więcej rozgrywki na tegorocznym wydarzeniu.
    
   „W zeszłym roku na Xbox Games Showcase Xbox ujawnił 4 nowe gry AAA pochodzące z ich własnych studiów: Forza Motorsport, State of Decay 3, Avowed i oczywiście Fable.
   W tym roku, w tym XGSP i Bethesda, myślę, że wiem już o 5 zupełnie nowych tytułach AAA, które zostaną ogłoszone tego lata. Niektórzy bardziej oczekiwali niż inni.
   Plany jednak wciąż się zmieniają. Podsumowując, myślę, że słuszne jest oczekiwanie, że zwiastuny rozgrywki i/lub dema powinny mieć większą obecność, przynajmniej w przypadku już ogłoszonych gier, które pojawią się w tym i przyszłym roku”.
    
   W przeszłości Klobrille wcześniej chwalił się z plotkami, które okazały się prawdziwe. W ostatnich wspomnieniach był jednym z wielu informatorów wskazujących na ogromną liczbę tytułów FPS Boost, które zostały ujawnione wkrótce potem. Jednak, jak już wspomnieli, plany „nadal się zmieniają”, a do E3 jeszcze kilka tygodni. Wszystko może się zmienić, ale nie możemy nie być podekscytowani perspektywą jeszcze większej liczby odsłon na konsoli Xbox.
    
    
   Jak myślisz, które studia mogą zaprezentować nowy tytuł na E3? Napisz do nas komentarz i daj nam znać.

   0 comments
   3 views
  3. TimeSplitters oficjalnie powraca, opracowany przez zreformowany, wolny radykalny projekt

   TimeSplitters oficjalnie (wreszcie) powraca! Po nabyciu własności intelektualnej przez Koch Media pomysł powrotu do życia ukochanej serii FPS stał się nagle realną możliwością. Teraz, w nowym ogłoszeniu wydawcy Deep Silver, oficjalnie rozpoczyna się nowy wpis w serii.
   W oświadczeniu udostępnionym w mediach społecznościowych Deep Silver potwierdza ekscytującą wiadomość, że przywróciła Free Radical Design w celu ożywienia TimeSplitters:
    

   To wciąż bardzo wczesne zapowiedzi — jak napisano w oświadczeniu, rozwój jeszcze się nie rozpoczął — ale fani bez wątpienia będą bardzo zadowoleni, gdy w końcu nadejdzie nowy TimeSplitters. Kluczowi pracownicy z przeszłości serii powrócili do tego projektu, ze Stevem Ellisem i Davidem Doakiem na czele produkcji. Minie trochę czasu, zanim sama gra będzie gotowa do pokazania, ale nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak to się okaże.
    
   Czy jesteś podekscytowany tą wiadomością? Co chcesz zobaczyć od nowego TimeSplitters? Wypowiedz się w sekcji komentarzy.

   0 comments
   4 views
  4. Gearbox Software „wprowadzi nową franczyzę” w tym roku

   Wygląda na to, że Gearbox pracuje nad „nową franczyzą”, która ma zostać „wprowadzona” jeszcze w tym roku.
   Prezes Take Two, Karl Slatoff, mówił o tym, jak wydawca „wprowadzi w tym roku dwa wydania z nowych serii”, a jedno z nich będzie pochodziło od Gearboxa, twórcy takich gier jak Borderlands.
   Slatoff wspomina również, w jaki sposób te dwa tytuły mają zostać uruchomione w nadchodzącym roku fiskalnym, wraz z „sześcioma nowymi iteracjami poprzednio wydanych tytułów”.
    
   „W roku fiskalnym 2022 zaplanowaliśmy wydanie 21 tytułów, w tym cztery wciągające tytuły podstawowe do kupienia, w tym dwa wydania z nowych serii i dwa tytuły z istniejących już dostępnych serii; jeden nowy tytuł niezależny, OlliOlli World od Private Division, który będzie dostępny do kupienia; 10 darmowych gier mobilnych, w tym sześć tytułów z nowych serii i cztery z istniejących; oraz sześć nowych iteracji poprzednio wydanych tytułów, z których wszystkie będą dostępne w sprzedaży”.
    
   Wcześniej pojawiały się plotki, że nowy projekt Borderlands jest w trakcie prac i jest zlecany poza Gearbox. Dyrektor generalny dewelopera, Randy Pitchford, zdementował te plotki, ale dodał, że zespół pracuje nad zupełnie nowymi (jak sam to określił) „niesamowitymi rzeczami”.
   Od czasu premiery Borderlands zespół niewiele pracował poza tą grą. Inne pozycje takie jak Aliens: Colonial Marines, Duke Nukem Forever i Battleborn skoncentrowane na trybie wieloosobowym zostały już wydane, ale od czasu premiery nie spotkały się z pozytywnym przyjęciem krytyków i fanów. Battleborn ostatnio na stałe wyłączył swoje serwery, przez co gra była całkowicie niegrywalna.
    
   Podsumowując minione lata i efekty prac dewelopera niezależnie od tego, nad czym pracuje aktualnie Gearbox, mamy nadzieję, że zostanie odebrany lepiej niż inne tytuły.
    
    
   Czy jesteś podekscytowany tym, co może gotować Gearbox? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   3 views
  5. Podobno Starfield Bethesdy będzie dostępny wyłącznie na Xbox i na PC

   Choć niektórym może się to wydawać powszechną wiedzą, najwyraźniej nie wszyscy wiedzą, że nadchodzący Starfield Bethesdy prawie na pewno będzie dostępny wyłącznie na Xbox Series X | S, PC i Game Pass.
   W rezultacie dobrze znany insider Jeff Grubb dał jasno i wyraźnie do zrozumienia, że Starfield jest „wyłącznie” produkcją na Xbox i PC.
    

   Jeśli jeszcze tego nie wiecie, na początku tego roku, w marcu, szef Xbox, Phil Spencer, postawił sprawę jasno, niedługo po przejęciu Bethesdy, mówiąc, że ekskluzywne gry pojawią się na platformach, „gdzie istnieje Game Pass”.
   Podczas gdy oczywiste zobowiązania umowne (GhostWire: Tokyo i Deathloop) zostaną spełnione w przypadku PlayStation, a społeczności gier Bethesda na innych platformach będą nadal obsługiwane, przyszłe wydania będą zatem dostępne wyłącznie na platformach, na których dostępna jest Game Pass – czyli Xbox i PC (obecnie).
   Więc proszę bardzo, słyszałeś to od samego człowieka, Jeffa Grubba - Starfield jest "grą ekskluzywną" na Xbox i PC. Mówiąc prościej, wydaje się, że wyciekły nowe materiały z rozgrywki w oczekiwanym sci-fi.
    
   Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej!

   0 comments
   4 views
  6. Sega chce wypuścić zupełnie nową „Super grę” w ciągu najbliższych pięciu lat

   Sega ujawniła, że planuje wydać nową „super grę” w ciągu najbliższych pięciu lat.
   Plany zostały opublikowane w ramach ostatnich informacji o wynikach finansowych firmy, które również dokładnie opisują, co Sega zaplanowała na swoją krótkoterminową przyszłość.
   Wymienione jako „strategia priorytetowa na najbliższe pięć lat”, nieujawniona „super” wersja będzie zupełnie nową własnością intelektualną, a zatem będzie miała niską rentowność, przynajmniej w krótkim okresie. Jednak Sega dodaje, że potencjał wzrostu jest duży, ponieważ gra będzie sprzedawana na całym świecie.
    
   Również w ciągu następnych pięciu lat Sega będzie starała się wykorzystać swój istniejący katalog własności intelektualnej w postaci sequeli, remakeów (wsparcie HD) i wersji kompletnie zremasterowanych. To podejście zostało wspomniane w 2017 roku i dało nam już Streets of Rage 4 i Panzer Dragoon: Remake, a House of the Dead również zostanie zremasterowany. Co zabawne, Sega wymienia Streets of Rage - a także Shinobi, Crazy Taxi, Jet Set Radio, Space Channel 5, Rez, Virtua Fighter i Altered Beast - jako potencjalnych kandydatów do tego podejścia.
    

    
    
   W krótszej perspektywie Sega planuje w ciągu najbliższych trzech lat „wzmocnić istniejące pozycję w celu zbudowania solidnej struktury”, a głównymi celami tej strategii będą takie marki jak Sonic, Phantasy Star Online 2, Persona 5, Yakuza i Total War.
    
   W innym miejscu raportu Sega ujawniła, że w ciągu ostatniego roku sprzedano 4,4 miliona gier Sonic, mimo że w tym czasie nie opublikowano żadnego nowego tytułu Sonic. W ubiegłym roku sprzedano 4 miliony gier Total War, a także 3,8 miliona tytułów Football Managera i 3 miliony gier Persona. Nie była to jednak dobra wiadomość; Pandemia Covid-19 miała wpływ na biznes Segi, czego skutkiem w ubiegłym roku było poniesienie strat operacyjnych w wysokości 10,6 miliarda jenów (96,7 miliona dolarów).
    
   Co sądzicie o planach Segi na najbliższe lata? Jak podoba się wam informacja na temat zremasterowanych wersji Crazy Taxi, Jet Set Radio czy NiGHTS? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   79 views
  7. Bethesda Game Studios szuka nowych osób do pracy przy „niezapowiedzianym tytule”

   Bethesda Game Studios jest obecnie zajęta pracą nad nadchodzącym Starfield i The Elder Scrolls VI - nie wspominając o stałym wsparciu dla Fallouta 76 - ale wygląda na to, że zespół pracuje również nad czymś zupełnie nowym.
   Potwierdzać oferta pracy od dewelopera poszukuje wykwalifikowanego inżyniera ds. Serwerów, który „pomógłby w tworzeniu i ulepszaniu systemów dla niezapowiedzianego tytułu”, a także wspomina, że BGS ma „spuściznę w tworzeniu gier AAA”.
    
   Zanim zaczną się spekulacje, należy zauważyć, że praca podobno znajduje się w Austin w Teksasie - siedzibie zespołu, który pracował nad Falloutem 76 (a nie Starfieldem czy The Elder Scrolls VI), a także pomagał w wieloosobowym wsparciu DOOM-a w 2016 roku, tak więc ta konkretna praca może być bardzo dobrze związana z grą wieloosobową.
   Podobne oferty pracy podobno pojawiły się w listopadzie 2020 roku zarówno w Austin, jak i Montrealu, chociaż nie wiadomo, czy są one związane z tym samym projektem. Ostatecznie może minąć sporo czasu, zanim się dowiemy.
    
   Jak myślisz, jaki może być ten niezapowiedziany tytuł Bethesdy? Opisz nam swoje przemyślenia w komentarzach.

   0 comments
   75 views
  8. Bus Simulator 21 dostarczy we wrześniu ponad 30 licencjonowanych autobusów do zajezdni

   Jeśli brakowało wam wykorzystania konsoli Xbox do prowadzenia wirtualnego autobusu to ta wiadomość powinnam ucieszyć was wszystkich, Z przyjemnością możemy poinformować. że Bus Simulator 21 posiada oficjalną datę premiery, a ta przypada 7 września na Xbox One.
    
   W grze podobno pojawi się ponad 30 oficjalnie licencjonowanych autobusów światowych marek, w tym dwa zupełnie nowe, po raz pierwszy w historii serii, oficjalnie licencjonowane autobusy Mercedes-Benz eCitaro.
   Ponadto Bus Simulator 21 pozwoli fanom zarządzać własną lokalną firmą transportową w trybie dla jednego gracza lub ze znajomymi w trybie kooperacji dla wielu graczy, a w trakcie gry będziesz mieć do zbadania dwa obszary - europejskie miasto „Seaside Valley” oraz nową scenerię inspirowaną Zatoką San Francisco o nazwie „Angel Shores”.
    
   Kilka słów od twórców gry... :
    
   Na koniec mała galeria z gry:

    
   Czy zakupisz bilet miesięczny dla Bus Simulator 21 na Xbox One jeszcze w tym roku? Dajcie nam znać w komentarzach.

   0 comments
   115 views
  9. Deweloper Gears of War - Coalition pracuje nad zupełnie nową grą, prawdopodobnie związaną z Gwiezdnymi Wojnami?

   Nie byłby to dzień wiadomości bez soczystych plotek, a wydaje się, że krążą wiadomości, że The Coalition -  deweloper może pracować na nowym tytułem, wraz z nową odsłoną Gearsów.
    
   Najnowsza plotka pochodzi od eksperta po spekulacji, Jeffa Grubba, który wspomniał, że „słyszał plotki”, że The Coalition pracuje nad tajemniczym projektem w swoim najnowszym odcinku The Game Mess Show. Wiadomo było już, że studio pomaga w rozwoju Halo Infinite, wraz z nowym wpisem Gears, ale Grubb wspomniał też, że deweloper pracuje nad nową marką. Jedną z potencjalnych plotek, które słyszał, jest gra związana z Gwiezdnymi Wojnami, ale to nie jest projekt, którego Grubb jest pewien.
   Wygląda na to, że to, co jest w toku, jest jeszcze daleko. Jeśli jest to związane z Gwiezdnymi Wojnami, Koalicja może być świetnym wyborem dla tytułu z tej serii. Może coś w rodzaju Republic Commando? Tak czy inaczej, wspaniale będzie zobaczyć, jak zespół bardziej rozwinie skrzydła i doświadczyć, do czego są zdolni poza serią Gears.
    
    
   Nad czym chciałbyś zobaczyć, jak pracuje The Coalition? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   3 views
  10. Halo Infinite może pojawić się latem tego roku - tak twierdzi 343

   ‎Wszystko naprawdę zaczyna się rozkręcać w sprawie‎‎ ‎‎Halo Infinite‎‎, ponieważ w tym tygodniu aktualizacja dostarczyła kilka smacznych kąsków na tem.at rozwoju gry. Poza potwierdzonymi funkcjami, takimi jak ‎‎obsługa ultraszerokokątnego ekranu na PC‎‎ i pełny ‎‎cross-play,‎‎ wydaje się, że nie jesteśmy daleko od nowego materiału z gry.
    
   Na blogu dyrektora kreatywnego Josepha Statena pojawił się wpis, że zespół wchodzi w "fazę ostatnich szlifów i zamknięcia projektu". Mając to na uwadze, wydaje się, że jesteśmy bardzo blisko zobaczenia gry w akcji.‎
   To nie jedyna dobra wiadomość, producent Halo, Sam Hanshaw, potwierdził również, że gra weszła do zewnętrznych testów i planują jak najszybciej przenieść to samo doświadczenie do Halo Insiders.‎
   ‎Po ogromnym opóźnieniu w grze w zeszłym roku, wszystko naprawdę zaczyna się rozgrzewać i wygląda na to, że już nie długo zobaczymy grę w akcji. Gdybyśmy postawili zakład, spodziewalibyśmy się pełnej ponownej prezentacji na targach Xbox na Targach E3. Podczas gdy zeszłoroczna rozgrywka mogła nie zrobić ogromnego wrażenia na wielu fanach, zespół 343 Industries aktualnie jest pewny siebie, a my gracze nie możemy się doczekać odsłonięcia.‎
    
    
   ‎Cieszysz się, że możesz zobaczyć już nie nie długo Halo Infinite w akcji? Daj nam znać w komentarzach poniżej.‎

   0 comments
   4 views
  11. Fani gry Forza Horizon 5 sądzę, że nowa mapa może być osadzona w Meksyku

   Forza Horizon 5 to obecnie gorący temat, mimo że nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony! Najnowsze spekulacje koncentrują się wokół jego lokalizacji, którą według niektórych wskazuje, że może to być Meksyk.
   Fani Xbox odebrali ostatnio kilka tajemniczych tweetów od osób z zewnątrz, takich jak Jez Corden z Windows Central, Jeff Grubb z VentureBeat i członek społeczności Xbox Klobrille, wszyscy sugerują, że to może być prawda:
    

   W zeszłym tygodniu Jeff Grubb z VentureBeat zasugerował, że Forza Horizon 5 nie będzie znajdować się w Japonii, jak wcześniej plotkowano, ale nie podano wówczas żadnych dalszych szczegółów na temat gry.
   Wydaje się jednak, że nadal istnieje pewność, że zobaczymy tę grę w tym roku, mimo że jeszcze jej nie ujawniono, a wierzy się, że prawdopodobnie pojawi się ona na targach E3 za kilka miesięcy. Zobaczymy!
    
   Co myślisz o akcji Forza Horizon 5 w Meksyku? Daj nam znać poniżej.

   0 comments
   19 views
  12. Survival Horror RPG Chernobylite napromieniowuje twoją konsolę już w lipcu!

   Sci-fi survival horror RPG Chernobylite pojawi się na Xbox One / PlayStation 4 w lipcu, a natywna wersja na konsole Xbox Series X / PS5 pojawi się później w 2021 roku. Tytuł przenosi cię do Prypeci i Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia, gdzie wcielisz się w fizyka o imieniu Igor prowadzącego dochodzenie w sprawie utraty ukochanej osoby. Będziesz musiał zbudować bazę, nawiązywać relacje, rekrutować sojuszników i rozwijać swoje umiejętności, aby poznać los ukochanej osoby. Niestety, w cieniu kryją się nadprzyrodzone tajemnice.
    
   To gra fabularna w każdym znaczeniu tego słowa; określasz swoje podejście, więc niezależnie od tego, czy jest to skradanie się, czy płonąca broń, możesz grać dokładnie tak, jak chcesz. Będziesz musiał stworzyć sprzęt, nakarmić znajomych i zebrać jak najwięcej informacji, aby wpłynąć na swoje wybory. Powyżej znajduje się nowy zwiastun, który powinien dać ci lepsze wyobrażenie o tym, czego się spodziewać - Czarnobyl został zeskanowany w 3D, więc jest tak autentyczny, jak to tylko możliwe, bez potrzeby podróży na Ukrainę.
    
   Gra pojawiła się już na rynku w 2019 roku w ramach wczesnego dostępu, ale do tej pory była ukończona w 95%. W lipcu ma pojawić się pierwsza oficjalnie ukończona wersja gry, która ma trafić na konsole oraz PC.

   0 comments
   16 views
  13. Biomutant - najnowszy zwiastun przedstawia więcej elementów świata gry

   Biomutant może być w tym roku nieoczekiwanym hitem. Do premiery pozostało już tylko kilka tygodni, a THQ Nordic przyspiesza marketing gry. Najnowszy zwiastun skupia się na świecie gry i szczerze mówiąc, jest wspaniały.
   Do tej pory wiele materiałów filmowych dotyczących Biomutant skupiało się na skomplikowanych i wręcz szalonych walkach, w których weźmiesz udział. Ale ten najnowszy wygląd spowalnia wszystko, pozwala nam podziwiać widoki i pokazuje nam wspaniałe krajobrazy i piękne widoki
   Konto gry na Twitterze ujawniło również, że cały ten materiał został nagrany w całości w grze. Obejmuje to muzykę, efekty dźwiękowe i rozgrywkę. W świecie przeróbek i sequeli naprawdę nie możemy się doczekać tego tytułu.
    

   A na to nie musimy długo czekać, ponieważ gra zadebiutuje już 25 maja, ale posiadacze Xbox Series X i Xbox Series S będą musieli trochę poczekać na ewentualne ulepszenia. Chociaż nie ma oficjalnej zapowiedzi, zespół zasugerował już kiedyś, że niektóre ulepszenia mogą być dostępne w przyszłości. Biorąc pod uwagę, jak cudownie wygląda świat gry, to możemy sobie tylko wyobrazić, co jeszcze mógłby zrobić z grafiką sprzęt nowej generacji.
    
   Nie możesz się doczekać gry w Biomutant w przyszłym miesiącu? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   23 views
  14. Remake House Of The Dead ma pojawić się już w tym roku

   Forever Entertainment ogłosiło remake oryginalnego House of the Dead , który przy wsparciu wrocławskiego studia MegaPixel Studio S.A. ma pojawić się na wszystkich dostępnych platformach.
    
   Istnienie tej gry zostało faktycznie ujawnione w 2019 roku, wraz z remakiem House of the Dead 2, a raport sugerował, że The House of the Dead: Remake prawdopodobnie pojawi się zarówno na konsolach domowych poprzednie i obecnej generacji, PC oraz przenośnej konsoli Nintendo Switch.
    

   Jak dotąd, The House of the Dead: Remake został potwierdzony dopiero na tą ostatnią (Nintendo Switch) i ma zostać wydany w pewnym momencie w 2021 roku. Warto zauważyć, że pierwszy zwiastun gry nie wspominał o tym, że będzie dostępny na dowolnej platformie.
   Będziemy musieli poczekać na więcej szczegółów dotyczących wersji stacjonarnych konsol, ale z pewnością mamy nadzieję, że w końcu ją zobaczymy! Choć chyba najważniejszą jest to czy pojawi się jakiś dedykowany Lightgun współpracujący z obecnymi telewizorami LCD...
    
   Myślisz, że w tym roku zobaczymy The House of the Dead: Remake na Xbox'ach oraz Playstation? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej.

   0 comments
   12 views
  15. Gra Judgment od Segi z odliczaniem "do wydarzenia" na oficjalnej stronie internetowej

   Znakomity spin-off gry Yakuza, Judgment pojawił się już 23 kwietnia na PlayStation 5 oraz Xbox Series X | S, ale wygląda na to, że SEGA jest już gotowa podzielić się tym, co będzie dalej z bohaterem Takayukiem Yagamim. Oficjalna strona gry zawiera zapowiedź z 7 maja 2021 r., która została nazwana Dniem Sądu. Powyższy film YouTube będzie gospodarzem ujawnienia, które zostało przesłane z dużą ilością czasu do stracenia. Zostanie uruchomiony o 16:00 w wyżej wymienionym dniu.
    
   Czym może być to ogłoszenie? Nasze umysły natychmiast przechodzą do pełnoprawnej kontynuacji, która jest bardzo potrzebna po niesamowitym debiucie spin-offu na PS4/Xbox One. Inną możliwością jest potwierdzenie wersji na PC oryginalnej gry, ale wydaje się, że SEGA kładzie przyzwoitą wagę za tym ujawnieniem, a coś takiego wydaje się zbyt proste. Wydawca niedawno zarejestrował znak towarowy dla „Lost Judgement”, który niektórzy przyjęli jako kontynuację Judgementu. Mamy nadzieję, że tak jest, ale spekulacje to wszystko, co naprawdę możemy zrobić to poczekać na odpowiedzi do 7 maja 2021 roku - godzina 16:00.
    
    
   Czy byłbyś zainteresowany Judgementem 2? Zbadaj miejsce zbrodni w komentarzach poniżej.

   0 comments
   18 views
  16. Test Drive Unlimited: Solar Crown - pojawił się pierwszy zwiastun

   No dalej kto pamięta Test Drive Unlimited? To była wyjątkowa seria wyścigów, ponieważ łączyła chaos samochodowy z elementami stylu życia społecznego. Na przykład w Test Drive Unlimited 2 na Xbox360 / PlayStation 3 można było odwiedzić kasyno, aby zagrać w pokera, a nawet kupić własny dom, w którym można by spędzać czas. 
    
    
   Teraz ukazał się nowy zwiastun gry Test Drive Unlimited: Solar Crown, chociaż jest to wyłącznie wstępnie wyrenderowany film dla tej serii wyścigówek to, po raz kolejny kładziemy duży nacisk na kasyna, więc spodziewamy się takiej samej mieszanki symulatorów wyścigów i stylu życia, jak w przypadku poprzedników - nawet jeśli tym razem za kierownicą zasiada Nacon i nowicjusz KT Racing.
   Wideo przedstawia Aston Martin DB11 i Range Rover SVR, chociaż istnieją piloty różnych innych marek, takich jak Ferrari i Porsche. Co ciekawe, wygląda na to, że możesz obstawiać samochody podczas meczów pokerowych, ponieważ jedna z kluczowych scen w zwiastunie pokazuje pilota rzuconego między kilka żetonów pokerowych.
   Więcej informacji podamy w lipcu, ale musimy przyznać, że jesteśmy tym umiarkowanie zainteresowani. Koncepcyjnie Test Drive Unlimited wypadał świetnie, ale nigdy nie udało się wykorzystać jego potencjału. Uważamy, że dodatkowa moc konsol nowej generacji powinna pomóc mu lepiej realizować swoje ambicje.
    
   Gra pojawi ć się ma na wszystkie dostępne platformy w tym Xbox One, PS4 oraz Nintendo Switch.
    
    
   Co sądzisz na temat nadchodzącego tytułu z serii Test Drive? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   16 views
  17. Wygląda na to, że Battlefield 6 może nie pojawić się na Xbox One

   Wiemy, że Battlefield 6 już nadchodzi, mimo że na razie nie ma żadnych gameplayów ani odpowiednich zwiastunów. EA nie milczało na temat istnienia gry, ale milczało na temat tego, czy gra trafi do systemów ostatniej generacji.
   W ostatnich tygodniach krążyły plotki, że Battlefield 6 może pojawić się Xbox Game Pass już podczas pierwszego dnia swojej premiery. Jak dotąd nie ma konkretnych dowodów na to czy wersja dla Xbox One znajduje się na kartach wydawniczych, ale Tom Henderson, który jest znanym i wiarygodnym źródłem wiadomości dotyczących gry z serii Battlefield udziela wypowiedzi na swoim kanale Twitter, który rzucić trochę światła na sprawę.
    
   Według Hendersona, nie było żadnego słowa z jego źródeł w sprawie wersji dla poprzedniej generacji. Z tego powodu jego teoria głosi, że Battlefield 6 może pojawić się na Xbox Game Pass pierwszego dnia, aby zwiększyć bazę graczy.
    
    
   Jeśli jest to sposób, w jaki EA chce iść z następnym wpisem, warto dodać go pierwszego dnia do usługi - zwłaszcza, gdy Xbox Series X|S jest trudne do uzyskania w tej chwili. Byłoby to również dość duże posunięcie ze strony EA, dodając grę jako jedną z pierwszych dużych tytułów AAA do usługi Xbox Game Pass w dniu premiery.
    
   Oczywiście całość należy przyjąć z pewnym dystansem, ponieważ jak na razie nie są to potwierdzone informacje, ale mogą stanowić pewne ekscytujące teorie na to, co może przynieść nadchodząca przyszłość.
    
    
   Czy byłbyś szczęśliwy, gdyby gra pojawiła się w usłudze Xbox Game Pass z dostępnością dla konsol poprzedniej generacji? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   47 views
  18. Cyberpunk 2077 Hotfix 1.21 ma na celu naprawienie innej pokaźnej listy problemów

   Po ogromnej aktualizacji pod koniec ubiegłego miesiąca, CD Projekt Red wydał kolejną poprawkę do Cyberpunk 2077 na konsolach Xbox, która ponownie stara się naprawić szereg problemów i poprawek stabilności.
   Poprawka 1.21 koncentruje się na ogólnej stabilności gry, a jednocześnie dotyczy różnych bloków progresji, które uniemożliwiały graczom poruszanie się do przodu. To kolejna długa lista poprawek, więc weź filiżankę herbaty i pasek.
    
   Zadania i otwarty świat
   Naprawiono błąd w Kontrakcie: Ciepło, cieplej…, który uniemożliwiał obniżenie temperatury ciała 8ug8ear. Naprawiono błąd, przez który brak możliwości podniesienia drzazgi „Przyślij jednostkę” w Podejrzeniu cyberpsychozy: Tanio i źle mógł blokować postęp. Przeczytanie drzazgi jest teraz zadaniem opcjonalnym. Naprawiono błąd w zadaniu Stary znajomy, przez który Takemura mógł utknąć w dokach Japantown, jeśli gracz zdecydował się ruszyć do Wakako i opuścił obszar zbyt wcześnie. Naprawiono błąd, przez który wskazówki w Podejrzeniu cyberpsychozy: Krwawy rytuał nie były zaliczane, jeśli gracz zeskanował je przed rozmową z rannym NPC-em. Zadanie Automat w opresji powinno się teraz uruchamiać prawidłowo po podejściu do Brendana. Naprawiono błąd w zadaniu Przerwane milczenie, przez który po połączeniu z punktem dostępu ekran stawał się czarny i blokował postęp. Naprawiono błąd, przez którynie można było ukończyć Zgłoszenia przestępstwa: Pośród ścieków, jeśli gracz otworzył pojemnik przed zeskanowaniem śladu krwi. Naprawiono błąd, przez który Maelstromowiec pojawiał się w obszarze nieosiągalnym dla gracza, co blokowało postęp w zadaniach Święci i samuraje / Sacrum i profanum. Naprawiono błąd, który blokował postęp w jednej z napaści w Japantown. Rozwiązano problem, przez który gra zawieszała się podczas Kontraktu: Przysięga Hipokratesa, jeśli gracz wyskoczył przez okno po wybiciu go. Naprawiono różne błędy związane z wrogami przechodzącymi przez przedmioty i unoszącymi się w powietrzu w Podejrzeniu przestępczości zorganizowanej: Naruszenie polityki prywatności. Naprawiono błąd w Podejrzeniu przestępczości zorganizowanej: Naruszenie polityki prywatności, przez który postęp mógł zostać zablokowany kiedy przeciwnicy utknęli w hangarze. Holocalle od Mitcha nie powinny się już blokować i samoczynnie powtarzać w przypadku przerwania. Poprawiono pojawianie się Johnny’ego w różnych zadaniach. Samochód Dennisa powinien teraz pojawiać się prawidłowo w zadaniu Numer jeden! Gracze mogą teraz wsiąść do samochodu Dennisa z prawej strony w zadaniu Numer jeden! Okna w szopie nie powinny już pękać po otwarciu pojemnika w zadaniu Numer jeden! Zadanie Numer jeden! zakończy się teraz niepowodzeniem, jeśli gracz zostawi Haruyoshiego, zamiast zanieść go w bezpieczne miejsce po otwarciu pojemnika. Naprawiono błąd, przez który gracz nie mógł używać broni i przedmiotów po wyjściu z vana Takemury w zadaniu Stary znajomy. Gracz nie może już zadzwonić do Takemury w trakcie spotkania z Odą w zadaniu Stary znajomy. Naprawiono błąd, który powodował pojawianie się Ody na moście pomiędzy Watson a Westbrook przed udaniem się do kryjówki Takemury w zadaniu Mieszkanie nr 303. Naprawiono błąd w zadaniu Stary znajomy, przez który Oda uderzał w samochód gracza, jeśli był on zaparkowany na jego drodze. Naprawiono błąd, przez który zadanie Palący interes / Satysfakcja gwarantowana zawieszało się na celu „Poczekaj na telefon od wrzeszczącego mężczyzny”, gdy graczowi nie udało się ukończyć zadania. Naprawiono błąd, przez który drzwi do ripperdoca Cassiousa Rydera nie otwierały się i uniemożliwiały graczowi ukończenie kontraktu. Saul nie będzie już podążał za graczem po całym świecie gry po uwolnieniu go i opuszczeniu obszaru zadania Kto sieje wiatr. Naprawiono błąd, przez który burza piaskowa mogła pojawić się w mieście, jeśli gracz skorzystał z szybkiej podróży w trakcie zadania Czerwony wieszcz lub Kto sieje wiatr. Zadanie Kto sieje wiatr zakończy się niepowodzeniem, jeśli gracz opuści obóz Wraithów przed uratowaniem Saula. Kontrakt: Odprawa powinien się teraz prawidłowo uruchomić po wejściu w obszar zadania.  
   Rozgrywka
   Naprawiono błąd, przez który po popełnieniu przestępstwa na dachu budynku oficerowie NCPD pojawiali się za plecami gracza. Naprawiono błąd uniemożliwiający graczowi wychodzenie z wody po drabinach.  
   Efekty wizualne
   Naprawiono różne błędy związane z przycinaniem ubrań NPC-ów.  
   Interfejs
   Przywrócono ikonę nad NPC-ami z nałożonym hackiem Odwróć uwagę przeciwników. Interfejs skanowania jest teraz mniej zaśmiecony. Naprawiono błąd, przez który japoński/chiński tekst znikał, jeśli gracz zmienił język interfejsu z angielskiego na jeden z tych języków  
   Stabilność i wydajność
   Wprowadzono różne usprawnienia zarządzania pamięcią (co zmniejsza liczbę awarii).  
   Konsole
   Gracze mogą teraz wybierać naklejki w trybie fotograficznym za pomocą przycisku kółka w japońskiej wersji gry na PlayStation 4.  
   Stadia
   Naprawiono błędy graficzne występujące na moście w Mikoshi w zadaniach Kwarantanna i Dezintegracja.  
    
   Jest to kolejna istotna łatka do Cyberpunk 2077, która opiera się na tej głównej, która została wprowadzona w marcowej aktualizacji. Jeśli chcesz zobaczyć, co wprowadziła ostatnia łatka (v1.20) wydana przed tą aktualizcją, możesz sprawdzić w naszym poprzednim wpisie na portalu XboxArcade. Baw się dobrze wracając z powrotem do świata Night City!
    
   Czy ta łatka naprawi ci jakieś problemy z Cyberpunkiem 2077? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   52 views
  19. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nie pojawi się wiosną 2021

   Oczekiwany tytuł LEGO Star Was: The Skywalker Saga miał na celu wydanie gry w okresie wiosennym 2021 roku zarówno na konsole Microsoftu (Xbox One / Xbox Series X|S) oraz Sony (PlayStation 5 / PlayStation 4), ale ten termin został opóźniony a co gorsza przeniesiony do... nieokreślonej daty. Wiadomość pochodzi od dewelopera TT Games, który twierdzi, że potrzebuje po prostu „więcej czasu”.
    
    
   Biorąc pod uwagę zakres The Skywalker Saga - obejmuje każdy główny film Gwiezdnych Wojen w jednej grze z otwartym światem, z ponad 300 grywalnymi postaciami - opóźnienie nie jest wielkim zaskoczeniem, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę obecny klimat tej odradzającej się branży.
    
   TT Games twierdzi, że udostępni „zaktualizowany harmonogram uruchomienia tak szybko, jak to możliwe”, więc w stosunkowo bliskiej przyszłości powinniśmy usłyszeć coś bardziej konkretnego.

   0 comments
   31 views
  20. Aktualizacja Wiedźmina 3 nowej generacji pojawi się w drugiej połowie 2021 roku

   Trzecia pozycja CD Projekt w serii Wiedźmin działa już dość dobrze na Xbox Series X | S, ale jak być może pamiętacie, nadejdzie więcej.
   Polska firma wyda prawdziwą aktualizację specjalnie przygotowaną dla „nowej generacji” do Wiedźmina 3, która doda ray tracing i jeszcze szybsze czasy ładowania - czyli krótko mówiąc będzie współcześnie. Całość będzie tworzona we współpracy z Sabre Interactive. Niestety po małej aktualizacji na koncie Twitter firmy pojawiło się uaktualnienie odnośnie daty premiery ów wydania dla nowej generacji, które zostało zawężone do „drugiej połowy” tego roku. W przypadku CD Projekt z doświadczenia wiemy, że lepiej jest POCZEKAĆ  na gotowy projekt.
    

   Jak wspomniano wcześniej, to uaktualnienie będzie dostępne jako bezpłatna aktualizacja dla obecnych właścicieli wersji na konsolę Xbox One oraz PS4. Jeśli więc planowałeś powtórkę zagrać w Wiedźmina 3, warto byłoby poczekać do drugiej połowy tego roku.
    
   Czy dołączysz do Geralta w jego przygodach, gdy pojawi się aktualizacja nowej generacji? Zostaw komentarz poniżej.

   0 comments
   37 views
  21. Cyberpunk 2077 Patch 1.2 już dostępny do pobrania na konsolach i PC - to potwór o pojemności 44 GB!

   Nie musimy wam mówić, że Cyberpunk 2077 wystartował w całkiem niezłym stanie, ale tak, tak się stało. Długo oczekiwana gra RPG science fiction CD Projekt RED po przybyciu była ubolewa z powodu wielu usterek, błędów i słabej wydajności - szczególnie na PlayStation 4 oraz Xbox One. Od premiery w listopadzie deweloper ciężko pracował, aby poprawić wrażenia, z obiecaną łatką 1.2, która będzie pierwszą dużą aktualizacją. Wygląda na to, że warto będzie czekać.
    
   Po pewnym czasie wygląda na to, że patch 1.2 właśnie doczekał się swoje premiery. Studio opublikowało informacje o aktualizacji, która pojawiła się na wszystkich platformach. Możesz poświęcić trochę czasu na przeczytanie wszystkich zmian, ponieważ lista jest naprawdę ogromna.
   Nie możemy tutaj przejść absolutnie wszystkiego, ponieważ jest zbyt wiele do zapamiętania, ale istnieją dziesiątki ulepszeń i poprawek, które dotyczą w zasadzie każdego aspektu gry. Ta poprawka dotyczy błędów związanych z rozgrywką, otwartym światem, prezentacją, filmami, interfejsem użytkownika i nie tylko. Zawiera również ulepszenia wydajności, które powodują znaczną różnicę, szczególnie na „konsolach ostatniej generacji i maszynach o niższej wydajności”. Aktualizacja zawiera również wiele poprawek specyficznych dla PS4 oraz Xbox One, takich jak brak możliwości upuszczania przedmiotów z plecaka, problemy z renderowaniem mgły, usterki zwłok i wiele więcej.
    
   Możesz sprawdzić pełną listę poprawek w patchu v1.2, klikając link. Jeśli naprawdę wprowadzi wszystkie te ulepszenia bez dodawania niczego do listy zbyt pochopnie, to Cyberpunk 2077 może wydawać się inną grą, na którą tak wszyscy czekaliśmy. Czas powrócić do Night City i sprawdzić łątkę n awłasnej skórze.
    
    
   Jak wam podoba się lista zmian wprowadzonych w poprawce aktualizacji v1.2 dla Cyberpunk 2077? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   27 views
  22. Hitman 3 otrzyma siedmioczęściową kampanię DLC, rozpoczynającą się w przyszłym tygodniu

   IO Interactive wyraźnie ma wielkie plany co do Hitmana 3, ponieważ jego wsparcie popremierowe trwa po dwóch miesiącach aktualizacji i dodatków do zawartości. Duńskie studio ogłosiło teraz siedmioczęściową kampanię DLC do trzeciego wpisu serii, w której Agent 47 musi stawić czoła każdemu z siedmiu grzechów głównych.
   Pierwszy będzie dostępny 30 marca 2021 roku i jest poświęcony chciwości. Będziesz musiał zapłacić, aby doświadczyć tej nowej zawartości, a cały pakiet kosztuje 30 USD. Alternatywnie możesz kupić każdy z osobna za 5 USD.
    
   Pierwszy pakiet debiutujący w przyszłym tygodniu będzie rozgrywał się w Dubaju i zawierał „nowe możliwości rozgrywki, wizualnie odrębne kontrakty i wyjątkowe nagrody związane z grzechem”. Nagrody za ukończenie obejmują kostiumy i przedmioty związane z grzechem. Na przykład nadchodzący rozdział Chciwości siedmioczęściowej kampanii odblokuje Rapacious Suit, Greedy Little Coin i The Devil's Cane.
    
   Deweloper poruszył również temat darmowej zawartości, która wspiera Hitman 3 od premiery w połączeniu z ofertą Deluxe Edition. Te nowe poziomy będą nadal pojawiać się, ale jako część Sezonu Grzechu. To bardziej zmiana nazwy, niż cokolwiek innego, a te sezony trwają od czterech do sześciu tygodni.
   Mamy więc płatną zawartość premium dla tych, którzy chcą posiadać pakiety DLC, a także darmowe poziomy dla posiadaczy podstawowej wersji gry.
    
   Czy podoba Ci się wygląd tej nowej siedmioczęściowej kampanii? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

   0 comments
   26 views
  23. Ujawniono nową postać z gry Tekken 7, Lidię, która ukaże się już w tym tygodniu

   Wcześniej zapowiadany polski myśliwiec Tekken 7 został w pełni ujawniony. Nazywa się Lidia Sobieska i przechodząc przez ten gameplay trailer, wygląda jak satysfakcjonująco chrupiąca wojowniczka. Lidia wystartuje 23 marca wraz z zupełnie nową sceną „Island Paradise”, na której znajdzie się pięknie wyglądająca plaża. Ma nawet Lee opalającego się w tle, co jest doskonałym akcentem.
    

    
   Lidia jest częścią czwartej przepustki sezonowej gry, wraz z Kunimitsu, który wydał w zeszłym roku. O ile nam wiadomo, Lidia mogłaby równie dobrze być ostatnią postacią z DLC do Tekkena 7. W tym sezonie nie planujemy żadnych dalszych treści.
    
   Co myślisz o Lidii? Złam komuś golenie w sekcji komentarzy poniżej.

   0 comments
   11 views
  24. Hitman 3 wysyła Agenta 47 na polowanie na jajka wielkanocne w marcowej aktualizacji

   Hitman 3 powraca z kolejną rundą zawartości dla graczy, którzy chcą zabijać cele i przebierać się w głupie kostiumy poza podstawową grą, z mnóstwem nowych kontraktów, eskalacji, a nawet nowym wydarzeniem sezonowym, które zajmie cię przez nadchodzący kolejny miesiąc. Głównym dodatkiem jest sezonowe wydarzenie Berlin Egg Hunt, które odsyła z powrotem do niemieckiej lokalizacji z zadaniem zbierania pisanek rozrzuconych po całej mapie. Jeśli ci się uda, odblokujesz strój Ravera - idealny do dołączenia do tych na parkiecie. Dodatek będzie dostępny przez dwa tygodnie, począwszy od 30 marca 2021 roku.
   Następna w kolejce jest zawartość dostępna wyłącznie dla posiadaczy Edycji Deluxe, czyli The Satu Mare Delirium Escalation. Przejście przez wszystkie jego etapy odblokuje strój kaftana bezpieczeństwa, pas kaftana bezpieczeństwa i pistolet Taunton Dart do użytku w innych lokalizacjach. Następnie kontynuacją Easy Allies i MinnMax są Easy Allies i Eurogamer, przy czym oba punkty sprzedaży oferują nam własne kontrakty tematyczne. Michael Huber, Ben Moore i współpracownicy zabierają nas do Chongqing, podczas gdy nasi towarzysze z Gamer Network są przygotowani do Mendozy. W marcu pojawi się także kolejny Nieuchwytny cel i jeszcze jedna eskalacja, zatytułowana Święto Lesley, z ogólną aktualizacją gry zaplanowaną na 30.
    


   Jest to lepsza zawartość do zbudowania na podstawie już i tak fantastycznej gry - wystarczająco godnej, aby ponownie zasiąść do gry, jeśli udało się wam ją ukończyć. 
    
   Czy śledziłeś zawartość popremierową gry Hitman 3? Co najbardziej ekscytuje Cię w nowościach z tego miesiąca? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

   0 comments
   14 views
  25. W tym roku nie pojawi się nowy Need for Speed, ponieważ EA dodaje wsparcie do Battlefield 6

   EA podobno opóźnia nadchodzącą grę Need for Speed o rok, aby przesunąć firmę Criterion Games (odpowiedzialną za serię), w kierunku pomocy przy Battlefield 6.
   W rozmowie z Polygon, szefowa studia Laura Miele, przyznała, że zespół EA Dice opracowujący Battlefield 6 „pracuje niesamowicie ciężko” nawet w domu.
   „[Battlefield] rozwija się wspaniale, zespół pracował niesamowicie ciężko, w zeszłym roku pracowaliśmy nawet w domu co już wielkim wyzwaniem; trudno jest tworzyć gry w domu, a zespół [EA DICE] jest trochę zmęczony. Mamy świetną grę i niesamowity potencjał w tej grze. Gramy, aby wygrać; gramy, aby wypuścić na rynek świetną grę Battlefield”.
    
   W rezultacie Criterion ma pomagać w dalszej części jego rozwoju i pomagać zespołowi, a EA zauważyło, że ich wcześniejsze doświadczenia z serią będą dla nich pozytywne.
   „Pracowali nad [Star Wars] Battlefront, pracowali nad Battlefield i ściśle współpracują z DICE. Jestem naprawdę przekonany, że będzie to dla nich całkiem pozytywne zwycięstwo”.
   Cryterion Games będzie kontynuować pracę nad Need for Speed w przyszłości, które według ostatnich doniesień będzie dostępne na systemach poprzedniej i następnej generacji.
    
   Podkreśliła również, że franczyza nie zostanie przekazana Codemasters, ponieważ Criterion nadal jest jej właścicielem.
   Wygląda na to, że Battlefield 6 będzie zapowiadać się na wielki hit!
    
   Nie możesz się doczekać Battlefield 6? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

   0 comments
   93 views
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.